Новини райдержадміністрації

Голова Сокальської райдержадміністрації взяв участь в обговоренні проблем вугільників

13 грудня в приміщенні Львівської територіальної організації Профспілки вугільників відбулося спільна нарада за участі першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського, голови Сокальської райдержадміністрації Романа Токая, т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олега Акімова, народного депутата України Михайла Бондара, голів шахтарських профспілок Олега Турчина та Віталія Оніжука, голів первинних профспілкових організацій. Тема обговорення – підсумки наради під головуванням Віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона, яка відбулася 12 грудня, та виплата заробітної плати працівникам ДП «Львіввугілля» за жовтень – листопад 2018 року.

Михайло Бондар поінформував присутніх, що в ході наради Віце-прем’єр-міністр дав вказівку Міністру енергетики та вугільної промисловості України в стислі терміни врегулювати ситуацію з виплатою заробітної плати шахтарям ДП «Львівугілля» та зобов’язав Центренерго скеровувати кошти на рахунки ДП «Львіввугілля» одразу після того, як вугілля поступить на ТЕЦ і буде заактоване. Це дасть можливість вчасно виплачувати заробітну плату.

Після обговорення, кожен голова первинної профспілкової організації висловив своє бачення подальшої ситуації. Профспілки вирішили, в разі невиплати заробітної плати до кінця робочого дня 14 грудня, провести 17 грудня акцію протесту в місті Львові.

Голос Сокальщини на GoogleNews