Головна / Новини райдержадміністрації / На Сокальщині обсяг реалізованої продукції у 2018 склав 150 відсотків в порівнянні з попереднім роком

На Сокальщині обсяг реалізованої продукції у 2018 склав 150 відсотків в порівнянні з попереднім роком

25 жовтня голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай взяв участь у програмі «Перехрестя думок», яка прозвучала у прямому ефірі радіо «Сокаль». В ході програми обговорювалося питання про соціально-економічний розвиток району за січень – вересень 2018 року.

Роман Токай проінформував слухачів про те, що обсяг реалізованої промислової продукції за основними видами діяльності у Сокальському районі у січні-липні 2018 року становив 2360,7 млн. грн., що до відповідного періоду торік складало 157,5 % (за січень-липень 2017 року – 1498,6 млн. грн.). За дев’ять місяців 2018 року було залучено 6052 євро коштів міжнародної технічної допомоги та 1887,9 тис.грн. коштів районного бюджету на реалізацію проектів МТД. Протягом січня-вересня в районі завершено будівництво двох об’єктів: реконструкція механічної майстерні з будівництвом навісів для сільськогосподарської техніки в с. Скоморохи (ПП «Західний Буг»); добудова трьох корпусів до головного виробничого корпусу ТОВ “Сокальська панчішна фабрика” (І черга будівництва). Додатково створено 150 нових робочих місць. Голова РДА також проінформував про реалізацію в районі обласних та районних програм, а також про стан проведення ремонту доріг в районі.

В ході програми “Діалоги” голова РДА відповів на запитання слухачів.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.