Головна / Новини райдержадміністрації / Голова Сокальської райдержадміністрації взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку

Голова Сокальської райдержадміністрації взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку

 

24 жовтня голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай взяв участь у шостому засіданні Ради регіонального розвитку, яке відбулося у м.Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка. На порядок денний були винесені наступні питання: стратегія розвитку України; економічна модернізація України; нова державна політика сільського розвитку.

Під час промови глава держави зазначив, що найгірше в українській економіці вже в минулому, а країна не просто вистояла, не просто уникла дефолту, а заклала основу для сталого розвитку. «За час президентства я здійснив 133 робочі візити в регіони. І надалі з превеликим задоволенням буватиму в регіонах, допомагатиму вирішувати проблеми і відкриватиму нові об’єкти, і великі, й малі. Будь-які, котрі свідчать, що країна стає на шлях сталого розвитку», – зазначив Петро Порошенко.

Довідка.Рада регіонального розвитку — консультативно-дорадчий орган при Президентові України, утворений з метою сприяння взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях: напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування і територіальної організації влади; децентралізації управління регіональним розвитком; вирішення проблемних питань життєзабезпечення регіонів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!