Новини райдержадміністрації

На колегії Сокальської райдержадміністрації провели аналіз роботи галузей господарського комплексу Сокальщини

26 березня голова Сокальської районної ради Микола Пасько взяв участь в засідання колегії Сокальської райдержадміністрації. Присутні розглянули три питання порядку денного. Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району за 2018 рік, про виконання бюджету Сокальського району за 2018 рік та про відбір громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України.

Аналіз роботи галузей господарського комплексу присутнім презентували начальник  відділу економічного розвитку, промисловості та інвестицій РДА Наталія Лагода та начальник відділу ЖКГ, цільових програм та розвитку інфраструктури Степан Шевчук.

За їх даними у 2018 році промислові підприємства району реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 4 млрд 227 млн 300 тис. грн., що на 26,5% більше проти відповідного періоду торік. За очікуваними фінансовими результати роботи галузь сільського господарства прибуткова, планується одержати 83.0 млн.грн прибутку, з рівнем рентабельності 27.4 %. Обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), залучених у підприємства та організації району з початку інвестування, на 31 грудня 2018 року становив 41,3 млн.дол. США.

Відповідно до районної Програми  «Дороги Сокальщини на 2018-2020 роки» у 2018 році було виділено   кошти   з   районного   бюджету в сумі 19 млн 400 тис. грн. на проведення ремонтних робіт по 11 автомобільних дорогах загального користування.

В ході обговорення питання Микола Пасько висловив критичні зауваження щодо роботи Служби у справах дітей Сокальської райдержадміністрації у 2018 році. Зокрема є висновки служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації щодо порушення черговості придбання квартир для дітей пільгової категорії Сокальським структурним підрозділом райдержадміністрації. В результаті квартира для дитини – сироти, який є бійцем АТО, була придбана суто за кошти районного бюджету, без частини співфінансування з обласної казни. Окрім того, в минулому році був придбаний будинок для 6 дітей – сиріт, які і досі там не проживають. Причина – неналежна якість житла, про яку Сокальська служба у справах дітей не повідомила відповідну комісію. «Вважаю, що служба у справах дітей Сокальської райдержадміністрації працювала незадовільно у 2018 році», – підсумував Микола Пасько.

Далі були заслухані начальник фінансового управління Сокальської райдержадміністрації Галина Леонова, щодо виконання районного бюджету за 2018 рік та військовий комісар Любомир Бродюк про відбір громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України.

На завершення колегії по кожному питанню були прийняті відповідні рішення.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.