Новини райдержадміністрації

Голова Сокальської районної ради оглянув навчальні установи Переспівської сільської ради

16 січня голова Сокальської районної ради Микола Пасько та директор «Центру з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Микола Мисак здійснили виїзд в Переспівську сільську раду. Спільно із сільським головою Степаном Кіндратюком, депутатом Cокальської районної ради Романом Шевчуком та директором ТзОВ «В Спецбуд» Павлом Якубовським керівники  оглянули заклади освіти, які перебувають на території ради.

Спочатку делегація завітала в Зубківський НВК «Загальноосвітня школа І ступеня дитячий садок». На сьогодні навчальну установу загалом відвідують 34 дитини. З них 16 учнів 1-4 класів та 18 дошкільнят.

   Голова Сокальської районної ради оглянув навчальні установи Переспівської сільської ради

Наприкінці минулого року за кошти районного бюджету були виконані роботи по заміні покрівлі на цій установі на загальну суму майже 300 тис. грн. В.о. директора Зубківського НВК Галина Дубик показала господарські приміщення, класні кімнати, які умови створені для навчання дітей за програмою Нової української школи. В ході обговорення проблем навчального закладу Микола Пасько дав доручення керівництву школи внести зміни у статут НВК, привівши його у відповідність до закону України «Про освіту». Сільській раді запропонував оформити право власності на школу. Для проведення необхідного ремонту, в першу чергу, необхідно провести технічне обстеження підлоги  – наголосив Микола Пасько. Він також порадив керівництву школи взяти участь в конкурсі проектів місцевого розвитку, що дасть можливість залучити кошти з бюджетів різних рівнів.

Голова Сокальської районної ради оглянув навчальні установи Переспівської сільської ради

 

Далі делегація завітала в Переспівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів, де  ознайомились із оновленим комп’ютерним класом, який був обладнаний сучасною технікою, завдяки участі в обласному конкурсі мікропроектів. З районного бюджету на цю мету в 2018 році було виділено 50 тис.грн.  В ході огляду приміщень навчальної установи, голова райради зауважив, що класи недостатньо освітлюються. Друга проблема – аварійний стан евакуаційного виходу зі школи, який необхідний у разі виникнення надзвичайної ситуації. Микола Пасько дав доручення директору «Центру з обслуговування закладів освіти Сокальського району» допомогти налагодити нормальну систему освітлення Переспівської школи. Для ремонту другого виходу керівнику освітнього закладу Андрію Шереметі порадили написати мікропроект, а центру з обслуговування закладів освіти визначити необхідний фінансовий ресурс для вирішення цієї проблеми. Також присутні оглянули підвальні приміщення школи , де потенційно можна облаштувати спортивну кімнату.

Голова Сокальської районної ради оглянув навчальні установи Переспівської сільської ради   Голова Сокальської районної ради оглянув навчальні установи Переспівської сільської ради

На завершення візиту делегація також відвідала дитячу дошкільну установу села Переспа, яку відвідує 20 діточок. Керівники ознайомилися із матеріально-технічною базою закладу та поспілкувалися із завідуючою дитячого садочка Анною Дубик.

 

Голова Сокальської районної ради оглянув навчальні установи Переспівської сільської ради

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.