Новини райдержадміністрації

Голова Червоноградської РДА: Головне сьогодні – це зберігати спокій, не панікувати

Сьогодні вранці відбулося перше засідання Оперативного штабу Червоноградського району, на якому розглядалося питання, як діяти в умовах запровадженого Президентом України військового стану і російської агресії на територію України.

За підсумками засідання брифінг для представників місцевих медіа провів голова Червоноградської РДА Андрій Дяченко. ”Нами було чітко визначено алгоритм дій, – зазначив він. –  В першу чергу хотів би закликати усіх до толерантності один до одного. Зважаючи на ситуацію, що склалася нами  визначено перелік тих заходів і робіт, які необхідно виконати на території району. Головне сьогодні – це зберігати спокій, не панікувати. Найбільш святе, що у нас є – це Збройні Сили, ті органи, які забезпечують життєдіяльність нашої громади, наші сім’ї і наша  держава.

Банківська система працює, і я можу запевнити, що вона працюватиме в повному обсязі і без збоїв, працює зв’язок і всі структури, які забезпечують життєдіяльність району”. Оперативний  штаб,  наголосив  голова РДА,  буде періодично збиратися у визначені години і в конкретному місці, де обговорюватимуться всі нагальні питання. Дана інформація доводитиметься до населення; що потрібно робити у даний час і як діяти.  Відтак, Андрій Дяченко  наголосив,  що все знаходиться  під контролем. “Ми на своїй землі і все у нас буде добре”, – резюмував він.

Голос Сокальщини на GoogleNews