Новини райдержадміністрації

Голова Сокальської РДА побували на семінарі з роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів

Інформаційна кампанія Національного агентства з питань запобігання корупції “Конфлікт інтересів: треба знати!”, яка стартувала 17 жовтня 2017 року, вже охопила 7 міст України.

10 листопада, у п’ятницю, заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко та головний спеціаліст органзійно-юридичного відділу Ірина Ничай побували на семінарі-тренінгу з роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів, який відбувся у місті Львові.

За словами Василя Бойка, на семінарі докладно пояснили що таке конфлікт інтересів та як його врегулювати? Які правові механізми запобігають конфлікту інтересів або забезпечують його врегулювання в разі виникнення.  “Також вивчали питання виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, військових посадових осіб, утворених відповідно до законів військових формувань, у членів колегіальних органів та посадових осіб державних, комунальних підприємств, установ, організацій” – додав заступник голови Сокальської районної ради.

Головний спеціаліст органзійно-юридичного відділу Ірина Ничай додала, що схожий курс можна буде пройти і всім охочим, щоправда, цього разу він буде доступний на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.  “9 грудня стартуватиме навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів – треба знати!» на prometheus.org.ua. Цей курс допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.” – наголосила Ірина Ничай.

Для того щоб зареєструватися на курс, потрібно перейти за наступним посиланням (тут) та створити обліковий запис за допомогою Facebook чи Googlе, або ж створити його безпосередньо на сайті заповнивши відповідну форму. Курс є повністю безкоштовним та включає у себе перегляд відеолекцій.

Також відомо, що даний курс став можливим завдяки підтримці Програми розвитку ООН в Україні у рамках проекту «Прозорість та доброчесність публічного сектору», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.