Новини райдержадміністрації

Голова Сокальської РДА зустрівся із громадою села Діброва

17 травня 2018 р. у четвер, голова Сокальської районної ради, Микола Пасько, провів прийом громадян у селі Діброва (Домашівської сільської ради).

Разом із головою Домашівської сільської ради Ольгою Ващишин, голова районної ради оглянули заклади освіти та медицини. Зокрема зустрілися із колективом фельдшерсько-акушерським пунктом села Діброва та Дібровського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок”.

В ході зустрічі, голови районної ради та сільської ради, разом із викладацьким колективом школи, батьками  та жителями села, обговорили пропозицію департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації про пониження ступеня закладу освіти у селі Діброва.

У Дібровському навчально-виховному комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок” навчається 33 учні та 10 дошкільнят.

Громада села активно долучилася до обговорення вище згаданого питання, а також, із головою районної ради, піднімала інші актуальні проблеми для села та сільської ради.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.