Головна / Новини райдержадміністрації / На колегії Сокальської райдержадміністрації розглянуто питання особливої уваги

На колегії Сокальської райдержадміністрації розглянуто питання особливої уваги

На колегії райдержадміністрації розглянуто актуальні питання, які вимагали особливо детального вивчення, адже, насамперед, йшлося про підготовку територіально-господарського комплексу Сокальського району до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 р. Голова РДА Микола Мисак, звертаючись до членів колегії і всіх присутніх, попросив це питання розглядати практично, щоб оцінити реальну ситуацію і вирішити важливе завдання. Доповідав перший заступник голови РДА Володимир Катерина. Ось основні тези його доповіді:

– На виконання доручення голови Сокальської РДА від 30 березня 2011 року для своєчасної підготовки житлового фонду, котелень, теплових мереж, бюджетних установ та організацій до роботи в осінньозимовий період 20112012 р. розроблені та затверджені заходи, якими передбачено виконання робіт для забезпечення безперебійного їх функціонування в зимовий період. До початку опалювального сезону необхідно запустити 64 котельні (на 15 червня підготовлено 2641 відсоток, у тому числі чотири комунальних). На котельні бюджетної сфери необхідно придбати 2361 тонн вугілля, підготовити 111 об`єктів соціальнокультурного призначення. Підготовка до опалювального сезону ускладнюється через важкий фінансовий стан КП «Сокальтеплокомуненерго». На 10 червня закінчені роботи тільки на одній котельні по вул. Шептицького, 82, обладнання котрої реконструйовано у 2006 році і не потребує значного об`єму робіт і капіталовкладень. Інші котельні потребують великих об`ємів ремонтних робіт і заміни обладнання. Не вистачає матеріалів…

Із 373 житлових будинків підготовлено 102, а з 81 будинку з централізованою системою теплопостачання готові до зими лише 19.

Поремонтувати покрівлю необхідно у 86 будинках, ці роботи зроблені вже у 22ох, опалювальну систему полагодили у 20 з 76 будинків. Необхідно підготовити шість спеціалізованих машин для прибирання доріг, а також 400 тонн піску.

У КП «Сокальводоканал» необхідно поремонтувати або замінити 410 метрів водопровідних мереж і сто метрів – каналізаційних. Для безаварійної роботи МКП «Сокальводоканал» необхідні кошти на реконструкцію КНС №№1, 2 та водозабору №2.

У відділі освіти для капітальних та поточних робіт передбачено 2162 тис. грн. Вже використано 29 відсотків від суми. Проведено тендер закупівлі вугілля у вигляді відкритих торгів, потреба на опалювальний сезон становить 1861 тонну, а завезено 242. Зроблено капітальний ремонт системи опалення у Сокальській ЗШ №5 та Стенятинській, такі роботи проводяться в Боб`ятинській та Тудорковицькій школах. Також поремонтовано системи опалення в Поторицькій, Хоробрівській школах, Великомостівському НВК. Капітально поремонтовано покрівлю спортзалу Княжівської школи та Малої академії наук м. Сокаля, також будуть проведені капітальні ремонти дахів Жвирківської, Матівської та Боб`ятинської шкіл. Заплановано провести обстеження газової автоматики.

Для котельні Центральної районної лікарні придбано обладнання, завершені капітальні роботи даху терапевтичного відділення та приміщення операційнореанімаційного. Виділених коштів (35 тис. грн.) на капітальний ремонт туберкульозного відділення недостатньо. На котельню завезено 38 відсотків від потреби вугілля.

Відділ культури і туризму проводить роботи по встановленню вікон у музичній школі м. Белз, виготовлено проект для облаштування приміщення для опалювання бібліотеки м. Великі Мости. До початку осінньозимового періоду заплановано встановити котел в Народному домі Забужжя, Цеблова, капітальний ремонт даху Народного дому с. Пристань та системи опалення у закладі культури с. Ільковичі.

Сокальському УЕГГ необхідно провести випробування на герметичність 13,7 км розподільчих та 5,0 км газопроводіввводів, виконати роботу по заміні 180 м аварійних газопроводів, перевірити на герметичність газопроводи в 15110 житлових будинках, квартирах, здійснити плановий профілактичний ремонт 89 станцій катодного захисту газопроводів від корозії.

Доповнювали доповідача керівники: КП «Сокальтеплокомуненерго» – Володимир Кіпень, КП «Сокальжитлокомунсервіс» – Богдан Леськів, КП «Сокальводоканал» – Тарас Рибіцький, Сокальського УЕГГ Павло Савчук, головний інженер Сокальського РЕМ Ігор Іщук, начальники ЖКВ смт. Жвирка, м. Белз, м. Угнів, м. Великі Мости – Володимир Абрашітов, Оксана Дологанчук, Марія Луценко, Орест Грицай та інші.

Після обговорення прийнято відповідне рішення .

Про наслідки ревізій та перевірок у бюджетних установах та підприємствах Сокальського району за 2010 рік та п’ять місяців цього року доповідали начальник контрольноревізійного відділу в Сокальському районі та м. Червонограді Неля Васько та начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Ксьонжик.

Проведеними ревізіями КРВ у Сокальському районі та м. Червонограді за 2010 рік та п’ять місяців цього року виявлено фінансових порушень на загальну суму 96644,3 тис. грн., в тому числі фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів – 16645, 59 тис. грн. (недоотримано фінансових ресурсів на суму 115, 92 тис. грн., проведення витрат з порушенням законодавства (незаконні та нецільові витрати, недостачі) на суму 16529,67 тис. грн. та фінансових порушень, що не призвели до втрат – 79998,71 тис. грн. Були вжиті заходи, які забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених внаслідок порушень законодавства на суму 504, 32 тис. грн., а також ініційовано подання 6 позовів перед об’єктами контролю та органами прокуратури на суму 1837,69 тис. грн.

Перевірки, які проводило фінансове управління Сокальської РДА, встановили 165784,38 грн. незаконних видатків, 3000 грн. інших фінансових порушень, 87 грн. лишків та 95,78 грн. нестач товарноматеріальних цінностей, 19480,02 грн. недоплат по заробітній платі, 40895,48 грн. недоотримання фінансових ресурсів у бюджет, а також недоліки у веденні бухгалтерського обліку. Фінансове управління вжило заходи і було забезпечено повернення незаконних видатків на суму 161692,24 грн., усунуто інші фінансові порушення, лишки оприбутковано, нестачі відшкодовано, недоплати по заробітній платі проведено в повному обсязі, доотримано фінансових ресурсів в сумі 12076,50 грн.

В окремих бюджетних установах ще й нині мають місце випадки неповного вжиття заходів щодо відшкодування сум незаконних видатків та надходження фінансових ресурсів, зокрема, за наслідками проведених контрольних заходів, в Стенятинській, Волсвинській, Тартаківській сільських радах, управлінні агропромислового розвитку РДА. Вислухавши доповідачів та деяких представників установ та організацій, які згадувалися у доповідях, члени колегії прийняли відповідне рішення.

Далі доповідала директор Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування Тетяна Бугай, котра, зокрема, зазначила, що у центрі функціонують такі структурні підрозділи: соціальної допомоги вдома, соціальнопобутової адаптації та організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. З 2 лютого у складі територіального центру розпочало роботу відділення соціальномедичних послуг, у штаті якого є лікартерапевт, медичні сестри з масажу та фізіотерапії. Тут можна отримати консультацію лікаря, відвідати соляну кімнату, прийняти магнітотерапію, кисневі пінки, інгаляцію, тубускварц. За чотири місяці відділення соціальномедичних послуг надало їх 3703 та обслужило 567 осіб.

За п’ять місяців цього року у відділенні соціальної допомоги вдома 62 соціальних працівники обслужили 503 одиноких громадян і надали 53590 послуг. Проведено 440 перевірок якості обслуговування одиноких громадян.

У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги соціальні послуги надають перукарі, робітник по ремонту взуття, швачка та машиніст із прання. Відділення соціальнопобутової адаптації надало 8207 послуг, це: медична сестра вимірювала артеріальний тиск, замір цукру в крові, важила і робила ін`єкції.

Члени колегії, вислухавши доповідача та обговоривши це питання, прийняли рішення.

Оксана ПРОЦЬ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!