Головна / Новини райдержадміністрації / На колегії Сокальської РДА слухали доповіді, приймали рішення

На колегії Сокальської РДА слухали доповіді, приймали рішення

На черговій колегії райдержадміністрації, яку вів голова РДА Микола Мисак, розглядалось чотири питання: про підсумки роботи територіально-господарського комплексу Сокальського району за перший квартал 2011 року; про виконання бюджету району за перший квартал 2011го; про виконання плану заходів щодо активізації участі громадських формувань з охорони громадського порядку і охорони державного кордону, громадських помічників дільничних інспекторів міліції в сільській місцевості в забезпеченні правопорядку; про стан виконання розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації у структурних підрозділах РДА за перший квартал цього року.

Для всестороннього розгляду кожного питання запросили осіб, котрі відповідають чи стикаються з тією чи іншою ділянкою роботи. Перший заступник голови РДА Володимир Катерина доповідав з першого питання. Було проаналізовано роботу кожної галузі. Зокрема, обсяг реалізованої промислової продукції (робіт, послуг) у відпускних цінах підприємств (без ПДВ та акцизу) за січеньлютий склав 142,9 млн. грн., що більше відповідного періоду минулого року на 3,2 відсотка. Питома вага обсягу реалізованої продукції району в загальнообласному обсязі склала 3,4 відсотка. Обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку району за весь період інвестування склав на початок квітня 16,3 млн. доларів США. За перший квартал цього року надійшло 34 тис. доларів США інвестицій.

Щодо галузі сільського господарства, то сільськогосподарський комплекс активно проводить веснянопольові роботи. Крупнотоварні господарства району за січеньберезень виробили 1286 тонн молока, що на 279 тонн менше рівня минулого року. Виробництво яєць за три місяці становить 78, 8 тис. штук.

На початок квітня до Зведеного бюджету мобілізовано коштів у сумі 33682,9 тис. грн., що на 8,5 відсотка більше відповідного періоду минулого року. Виконання планових завдань, доведених ДПА у Львівській області, становить 108,9 відсотка. Середній розмір пенсії по району на початок року становив  1043,11 грн., а у квітні вже 1064, 88 грн. Загальна заборгованість з виплати заробітної плати у квітні склала 3235,6 тис. грн.

Члени колегії прийняли відповідне рішення, у якому, зокрема, йдеться: забезпечити постійний моніторинг роботи ДП "Львіввугілля", тісну співпрацю зі суб`єктами господарювання із залученням іноземних інвестицій; управлінню агропромислового розвитку РДА  виконати організаційногосподарський план проведення веснянопольових робіт 2011 року; ДПІ у Сокальському районі  посилити контроль за своєчасним та повним надходженням платежів до бюджетів усіх рівнів; активізувати роботу щодо погашення податкового боргу по платежах до бюджету підприємствами району, в тому числі підприємствами комунальної форми власності…

Про виконання бюджету Сокальського району за перший квартал доповідала начальник фінансового управління РДА Світлана Ксьонжик, котра, зокрема, зазначила, що до загального фонду місцевих бюджетів району за перший квартал надійшло 18207,9 тис. грн. податків і зборів. Це більше на 3251,3 тис. грн. податків і зборів порівняно з відповідним періодом минулого року і становить 114,4 відсотка уточнених планових призначень на три місяці. Виконання дохідної частини забезпечили 36 місцевих рад та районний бюджет. Із 15 видів податків та платежів, що формують дохідну базу загального фонду місцевих бюджетів, планові показники виконано по одинадцяти.

З цього приводу голова РДА Микола Мисак підкреслив, що виконання районного бюджету дає можливість вільні залишкові кошти використати на покращення матеріальнотехнічної бази різних галузей. Але підґрунтям для цього виконання була, насамперед, правильна політика фінансового управління у співпраці з РДА та районною радою у напрямі прийняття реального бюджету.

Члени колегії, запрошені заслухали та обговорили доповідь заступника начальника Сокальського РВ ГУ МВС України у Львівській області, начальника міліції громадської безпеки В. Звадюка, виступ громадського помічника дільничного інспектора міліції О. Савіна "Про виконання плану заходів щодо активізації участі громадських формувань з охорони громадського порядку і охорони Державного кордону, громадських помічників дільничних інспекторів міліції в сільській місцевості в забезпеченні правопорядку".

Колегія райдержадміністрації зазначила, що робота щодо відновлення діяльності громадських формувань в сільській місцевості району в цьому році дещо активізувалася, створено три громадські формування. Чітка координація дій Сокальського РВ ГУ МВС України у Львівській області, відділів Державної прикордонної служби "Белз" та "Павловичі", територіальних громад, відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Сокальської райдержадміністрації забезпечує виконання заходів з охорони громадського порядку і охорони державного кордону та мобілізує діяльність дільничних інспекторів міліції в районі. Стосовно цього питання колегія прийняла конкретне рішення, де вказані завдання і правоохоронним органам, і місцевим радам.

Про стан виконання розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації у структурних підрозділах райдержадміністрації за перший квартал 2011 року доповідала завідувач сектора контролю апарату райдержадміністрації Галина Васьків. У рішенні зазначено: керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації вжити вичерпних заходів щодо безумовного виконання документів, що перебувають на контролі.

Оксана ПРОЦЬ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nine − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!