Головна / Новини райдержадміністрації / На Сокальщині очікується повінь. Влада готується.

На Сокальщині очікується повінь. Влада готується.

Відкриваючи чергове засідання колегії 1 квітня, голова райдержадміністрації Наталія Карташова підкреслила, що маємо бути готові до повені. Її очікують у Межиріччі, Сільці, Волсвині, Городищі, Двірцях, Ванові, Добрячині, Забужжі, Великих Мостах. Найбільш небезпечно є у Межиріччі, Сільці, Великих Мостах, які розташовані біля річки Рата. Рівень води у ній піднявся до позначки 3,31 м при критичній – 4,25 м, вода прибуває щодня. Така ситуація, зокрема, у Межиріччі, Городищі склалася тому, що свого часу шахта №2 «Бендюзька» була закрита, а про соціальні проблеми ніхто не подбав. Тому маємо просідання грунту, підтоплення, затоплення.

Ще 29 березня відбулось засідання, на якому спланували роботу, зокрема організували човни, техніку, яка буде залучена до необхідних робіт. По територіях створені тимчасові робочі групи спеціалістів цивільного захисту населення, соціальних працівників, останні здійснюватимуть нагляд за одинокими, пристарілими. В разі повені їх відселятимуть у гуртожиток Сокальського професійного ліцею та геріатричний пансіонат с. Волиця. Поставили завдання забезпечити крамниці цих населених пунктів продуктами харчування, а ФАПи – медикаментами. Н. Карташова також сказала, що ставитиме перед головою ОДА питання про виділення коштів з державного бюджету. Є домовленість з генеральним директором ДП «Львіввугілля» М. Клюкою про виділення необхідної техніки. Тобто до надзвичайної ситуації готові. Населення інформують через радіо, зокрема, знаючи, що люди не завжди хочуть залишати свої домівки бездоглядними, їх будуть інспектувати правоохоронці.

Далі члени колегії заслухали чотири питання порядку денного: «Про роботу виконавчого комітету Мурованської сільської ради щодо виконання ним делегованих повноважень органів виконавчої влади», «Про виконання районної Програми залучення виробничого потенціалу підприємства Сокальської виправної колонії №47 в економіку району на 20112013 роки у 2012 році», «Про роботу шкіл естетичного виховання в Сокальському районі» і «Про стан готовності господарств Сокальського району до проведення веснянопольових робіт». З кожного прийнято відповідні рішення.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twelve − eleven =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!