Новини райдержадміністрації

На Сокальщині триває робота з легалізації заробітної плати

З метою недопущення фактів неоформлення трудових відносин з найманими працівниками, виплати заробітної плати «в конвертах» в підприємницькому середовищі та уникнення притягнення до відповідальності роботодавців за порушення норм чинного законодавства про працю, 16 січня в Сокальській райдержадміністрації відбувся черговий інформаційний семінар для суб’єктів господарювання району на тему: «Приватним підприємцям – новації та зміни діючого законодавства у 2019 році». На семінарі розглядались питання:

•Дотримання норм чинного трудового законодавства при виплаті заробітної плати. Нюанси використання найманої праці приватними підприємцями.

•Особливості проведення перевірок ГУ Держпраці.

•Страховий стаж та умови призначення пенсій у 2019 році.

•Реєстрація на веб – порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

В ході семінару виступили члени районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень,спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати: т.в.о начальника відділу з питань додержання законодавства про працю,зайнятість та інших нормативно правових актів у Львівській області Наталія Климчук, начальник Сокальського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління Пенсійного фонду України Львівської області Ярослава Олейнікова та завідувач сектору надання адміністративних послуг сплати податків і зборів фізичних осіб та єдиного внеску Сокальської ДПІ Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області Олена Наумчук. У семінарі взяли участь понад 60 суб’єктів господарювання.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.