Новини райдержадміністрації

На засіданні колегії провели грунтовний аналіз, конкретні заходи…

На минулому засіданні колегії розглядали чотири питання, важливих, актуальних, які вимагали до себе особливої уваги. Першим доповідав начальник Сокальського РЕМ Зеновій Милик, котрий аналізував стан електропостачання в Сокальському районі. Зокрема, пояснив, чому на селекторній нараді з уст керівника ВАТ "Обленерго" прозвучало, що Сокальський район  один з проблемних районів щодо електропостачання. Насамперед, це стосується того, "що наші електромережі вже досить старі, які монтувалися у 60их, 70их роках", якщо ще кілька років тому на одного споживача припадало 1,5 кіловата, то нині  35 кіловат. Ситуація з ростом навантажень призводить до того, що силові трансформатори на ТП в переважній більшості перебувають на граничній межі завантаження. Також кліматичні фактори впливають на наші електромережі. Зеновій Милик підкреслив, що "у Сокальському районі стан електромереж найпроблемніший, а робота працівників Сокальського РЕМу  одна з найкращих". Доповідач запропонував конкретний план заходів для покращення системи електропостачання на 2011 рік, який внесли у рішення колегії.

Голова РДА Микола Мисак висловив готовність влади підтримати сокальських електриків у їх роботі. "Ми з вами партнери, а не суперники,  підкреслив він,  треба працювати, щоб наступної зими ми могли похвалитися, що проблем поменшало". Відрадним є те, що на лист голови РДА у ВАТ "Обленерго" прореагували, дали предметну відповідь, над чим працюватимуть, які заходи приймати, вказана сума, а це більше мільйона, яка буде виділена для проведення робіт. З даного питання члени колегії прийняли відповідне рішення.

Питання "Про стан виконання Районної програми покращення умов тримання засуджених та осіб взятих під варту на 20072010 роки" є соціально значущим і досить актуальним. Бо фінансова ситуація у Сокальській виправній колонії №47 непроста. Одягом засуджених забезпечують родичі та гуманітарна допомога: зі Скандинавської місії в Україні , а також через "Карітас" та  РО Товариства Червоного Хреста.

Річна потреба в коштах на медикаменти становить майже 53 тис. грн., а фактично у минулому році профінансовано 31, 7 тис. грн. (60%). І тут теж не обходиться без допомоги гуманітарної та родичів. У Сокальській установі ВК47 утримується 530 засуджених, з яких 66довічно ув’язнені. В цілому умови утримання задовільні. Необхідно замінити 10 тис. кв. метрів покрівлі на житлових приміщеннях. У минулому році підприємство виправної колонії виробило продукції на суму 827,2 тис. грн., за останній рік виробничогосподарська діяльність погіршилася. Про це доповідали на колегії начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Сокальської райдержадміністраці В. Шевчук та в. о. начальника Сокальської виправної колонії №47 І. Макара. Останній, зокрема, наголосив, що установа працює у режимі суворої економії газо та водопостачання, є своє підсобне господарство, де вирощують корів, свиней, овець, курей. За допомогою керівництво виправної колонії звертається у благодійні організації, на Львівське телебачення у телекомпанію ЗІК.

Колегія прийняла рішення: рекомендувати начальнику Сокальської виправної колонії №47, спільно з управлінням економіки райдержадміністрації та іншими зацікавленими структурними підрозділами проаналізувати можливості виробничих потужностей підприємства установи та розміщення замовлень; спільно з ДП "Львіввугілля" розробити та підписати угоду про співпрацю…

Про торговельне обслуговування населення та функціонування системи споживчої кооперації Сокальського району доповідали голова правління Сокальської райспоживспілки Петро Габа, головний спеціаліст управління економіки РДА Світлана Ваврів, головний лікар Сокальської районної санепідстанції Ігор Мельник. Голова РДА Микола Мисак  наголосив, що є претензії до стану майна райспоживспілки, яке знаходиться у селах району. У рішенні колегії йшлося: рекомендувати Острівському, Опільському, Тудорковицькому сільським головам сприяти відкриттю торгових точок в населених пунктах Бережне, Рудки, Гатківка, Шихтори, а також Бутинському, Варязькому, Реклинецькому сільським головам та голові правління Сокальської райспоживспілки П. Габі врегулювати спірні питання щодо оформлення права власності на приміщення магазинів в Стремені, Пристані, Варяжі; головному лікарю Сокальської райсанепідстанції І. Мельнику проводити постійний нагляд об’єктів торгівлі та ресторанного господарства щодо дотримання санітарних норм.

На колегії заслухали та обговорили доповіді начальника Сокальського УЕГГ П. Савчука, директора КП "Сокальжитлокомунсервіс" Б. Леськіва "Про виконання заходів щодо запобігання нещасним випадкам серед населення внаслідок втручання в роботу електрообладнання при використанні газових приладів у побуті" і прийняли рішення, вказавши на конкретні заходи.

Оксана ПРОЦЬ.
 

Голос Сокальщини на GoogleNews