Новини райдержадміністрації

На засіданні колегії райдержадміністрації було підведено підсумки 2010 року

В останній день минулого року під головуванням голови Сокальської РДА Миколи Мисака відбулося засідання колегії райдержадміністрації, у роботі якої взяли участь члени колегії та запрошені керівники підрозділів та установ. Бо розглядали важливі питання життєдіяльності району в 2011му. Їх вивчення має передувати розглядові в комісіях, на президії і на сесії районної ради, яка відбудеться 11 січня.

 З першого питання "Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2011 рік" стисло, виділяючи найбільш пріоритетні напрямки розвитку району, доповідала начальник управління економіки Сокальської райдержадміністрації Наталія Лагода. Члени колегії схвалили проект.

Далі розглядали фінансову декларацію району на нинішній 2011 рік, тобто йшла мова "Про проект бюджету Сокальського району на 2011 рік". Отже, йшлося про кожну галузь, цифри, виділення коштів – це аргументувала і пояснювала доповідач – начальник фінансового управління Сокальської РДА Світлана Ксьонжик. Вона якнайповніше проаналізувала фінансову ситуацію в районі, відповіла на запитання присутніх.

Голова райдержадміністрації Микола Мисак проаналізував ситуацію на Сокальщині за 2010 рік, а також окреслив найважливіші завдання на 2011-ий. Зокрема, він відзначив, що минулий рік для нас був успішним як у фінансовому напрямку, так і загалом у життєдіяльності району. Мабуть, наш бюджет буде найкращим в області, зазначив очільник району, але тепер на старті нового року ми повинні добре думати над своїми видатками. У 2011му ми поставили перед собою два важливих завдання: покращити ситуацію з дорогами та енергопостачанням.

На закінчення колегії Микола Мисак щиро подякував присутнім за плідну працю у 2010му і побажав усіляких гараздів у 2011му та веселих, родинних Різдвяних свят.

Оксана ПРОЦЬ.

Голос Сокальщини на GoogleNews