Новини райдержадміністрації

Нагальне питання в Острові

І воно має бути вирішене. На цьому наголосила під час наради, на якій розглядали скаргу жителів вулиці Центральної цього населеного пункту, голова Сокальської РДА Наталія Карташова.

Як з’ясувалося, в селі Острів у межах території школи, а також приватного сектору вулиці Центральної, є каналізаційний колектор з недостатньою потужністю насоса. Внаслідок цього відбувається витік стічних вод і фекалій. Навколо стоїть неприємний запах, постійно підтоплюються підвали, прибудинкові території. Сільська рада свого часу не розв’язала цього питання, і нині ця проблема стала нагальною для жителів вулиці Центральної. Через що вони й звернулися до райдержадміністрації по допомогу.

На думку голови РДА Наталії Карташової, щоб вирішити наболілу проблему, необхідно придбати циркулярний насос для відкачування стоків до центральної каналізації м. Червоноград. Однак у сільській казні нема на це грошей. Їх можна було б отримати під програму, якщо б сільська рада свого часу потурбувалася про це і написала мікропроект щодо покращення екологічного стану населеного пункту. Керівники відповідних підрозділів райдержадміністрації уже неодноразово обговорювали проблему в Острові, та потрібно знайти шляхи її вирішення. Чому цього не зробили, запитали Острівського сільського голову Івана Дидака, який дав пояснення. Свої думки та пропозиції висловили перший заступник голови РДА Павло Савчук, заступник голови районної ради Володимир Чуб, керівник апарату РДА Марія Христинич, начальник фінансового управління РДА Галина Леонова, начальник відділу освіти РДА Роман Монастирський.

Наталія Карташова доручила своєму першому заступнику Павлові Савчуку зустрітися з керівництвом Червоноградського водоканалу, який обслуговує цю територію, щоб якомога швидше спільними зусиллями вирішити цю проблему. Рекомендовано сільському голові Івану Дидаку, залучивши кошти громади, придбати циркулярний насос та встановити його, щоб у найближчий термін вирішити це питання. Вона наголосила, що сільський голова має бути господарем на своїй території, дбати про людей і працювати на благо громади.

Любов ПУЗИЧ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.