Новини райдержадміністрації

Про роботу керівництва Сокальщини в першому кварталі 2013 року

На черговій колегії РДА розглядали три питання, і всі вони пов`язані з фінансовою, господарською, соціальноекономічною діяльністю виконавчої влади та її підрозділів у першому кварталі цього року.

Про виконання бюджету Сокальського району за перший квартал 2013 року доповіла начальник фінансового управління Галина Леонова. До бюджету району за звітний період надійшло 20052,5 тис. грн. податків і зборів. Це на 495,7 тис. грн. менше порівняно з відповідним періодом минулого року і становить 87,1 відсотка уточнених планових призначень на три місяці. Не виконали дохідну частину бюджету 12 місцевих рад та районний бюджет. Менше, ніж на 85 відсотків виконали планові призначення Перв`ятицька, Межирічанська, Сокальська, Волицька, Поторицька, Сілецька місцеві ради. Із сімнадцяти видів податків та платежів, що формують дохідну частину загального фонду місцевих бюджетів, планові показники виконано по десяти. Заборгованість по заробітній платі на 1 квітня зменшилася порівняно з 1 січня 2013 року на 391,9 тис. грн. Найбільшу заборгованість по заробітній платі допущено на ВАТ «Червоноградська автобаза», ПАТ «Львівська вугільна компанія», ТзОВ «ОПРОН Україна». Протягом першого кварталу на утримання бюджетних установ та виконання загальнорайонних програм та заходів проведено видатки в загальній сумі 80687,1 тис. грн., з них по загальному фонду 77967,2 тис. грн., що становить 85,8 відсотка уточнених планових призначень цього періоду, по спеціальному фонду 2719,9 тис. грн., що становить 14,3 відсотка призначень на рік.

В обговоренні взяли участь голова та керівник апарату райдержадміністрації Наталія Карташова та Марія Христинич, заступник голови районної ради Володимир Чуб, міський голова Сокаля Богдан Зарічний, голова Асоціації сіл, селища району Володимир Черечін та інші. З цього питання прийняли відповідне рішення.

З другого – «Про підсумки роботи територіальногосподарського комплексу Сокальського району за перший квартал 2013 року» доповів перший заступник голови РДА Павло Савчук, котрий зазначив, що в районі реалізовувалися заходи, спрямовані на підвищення рівня життя населення. Зросла середня заробітна плата у 2012 році до 3108,9 грн. з 2943,7 грн. – у 2011 році. У першому кварталі промислові підприємства реалізували промислову продукцію (роботи, послуги) у відпускних цінах в сумі 245,1 млн. грн., що становить 98,7 відсотка до відповідного періоду торік. Досягнуто позитивних результатів щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати. На 1 квітня цього року вона зменшилася до 4740,7 тис. грн. Члени колегії обговорили це питання і проголосували за рішення.

Про стан погашення заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду України у першому кварталі 2013 року доповів начальник управління Пенсійного фонду України в Сокальському районі Володимир Радик.

Оксана ПРОЦЬ.

65995903
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.