Головна / Новини райдержадміністрації / Про захист персональних даних, податки, дороги….

Про захист персональних даних, податки, дороги….

26 липня відбулася нарада-семінар міських, селищного, сільських голів та секретарів. Її вів голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк. Він проінформував, що буде починатися робота з відкриття спрощених пунктів пропуску в Угнові та Белзі, вже є домовленість з польською стороною, прикордонними військами.

Першим, згідно з порядком денним, розглянули питання "Про приведення у відповідність з вимогами чинного законодавства видів економічної діяльності установ, органів місцевого самоврядування",  доповідала Державний реєстратор Сокальської РДА Марія Ребрина. Вона наголосила, що з 1 січня 2012 року вступив в дію новий "Класифікатор видів економічної діяльності". Усі суб’єкти господарювання, незалежно від форм власності, органи місцевого самоврядування, громадські організації, релігійні громади, профспілки, спортивні клуби, підприємці до 1 січня 2013 року мають звернутися до Державного реєстратора, аби змінити КВЕДи, бо в іншому разі не зможуть функціонувати.

Керуючий справами районної ради Любов Ребрина акцентувала увагу голів та секретарів на деяких питаннях практичного застосування Закону України "Про захист персональних даних" органами місцевого самоврядування. Персональні дані  це дані, за якими можна ідентифікувати людину. Є затверджений типовий порядок їх обробки, на основі якого зроблений зразок для місцевих рад. Від кожного працівника, який прийнятий на роботу після 1 січня 2011 року повинна бути згода на обробку персональних даних. Особи, які працюють з персональними даними, повинні підписати зобов’язання про їх збереження. В сільських радах треба завести журнали, в яких реєструвати згоди на обробку документів, повідомлення про включення в базу персональних даних.

Про виконання місцевих бюджетів Сокальського району за І півріччя 2012го доповіла начальник фінансового управління Сокальської РДА Світлана Ксьонжик. Вона відзначила, що забезпечено виконання плану по доходах за перше півріччя на 102,1%, в загальному по району надійшло 42,4 млн. гривень податків і зборів, що на 5,2 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. Сокальський район  один з небагатьох в області, який забезпечив виконання дохідної частини. Виконання бюджету забезпечили всі місцеві ради (крім Сілецької) і районний бюджет. З 16 видів податків і зборів забезпечено надходження по тринадцятьох. Не забезпечено надходження в повному обсязі податку на доходи фізичних осіб. В районі є заборгованість по виплаті заробітної плати і в порівнянні з початком року вона збільшується. На 1 липня становить 5 млн. 72 тис. грн., а це майже півмільйона податків з доходів фізичних осіб. Найбільшу заборгованість допустили ВАТ "Червоноградська автобаза", ПАФ "Львівська вугільна компанія". Не всі сільські ради забезпечили виконання планових призначень по платі за землю. Найбільшу недоїмку допустили ВАТ "Сокальське заводоуправління будівельних матеріалів", ВАТ "Львівська вугільна компанія", шахти "Зарічна", "Степова", "Відродження", "Межирічанська", "Лісова", ТзОВ "Торгова компанія Інтермаркет", ТзОВ "Сокальський маслозавод", ДП "Шахта Бендюзька", ВАТ "Прибужжя".

 Начальник фінансового управління наголосила сільським головам, що згідно з Податковим кодексом України, плата за землю має становити не менше трикратного розміру земельного податку для земель несільськогосподарського призначення. Фінансове управління проведеним аналізом встановило, що у Телязькій, Хоробрівській, Острівській, Поторицькій, Корчівській, Жужелянській, Домашівській, Волицькій сільських радах по десяти договорах оренди річна сума орендної плати менша трьохкратного розміру земельного податку, а це є порушенням, тому ці договори треба переглянути.

У "різному" перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Катерина вів мову про освоєння коштів на ремонт комунальних доріг, пасажирські перевезення в районі. Голова районної ради Ігор Дацюк відзначив, що районна рада написала листи голові обласної ради, де просила виділити кошти на поточний ремонт основних доріг загального користування РаваРуськаГайок, ЧервоноградПеретоки, ЧервоноградРаваРуська, СокальБояничі, СокальСтоянів.

Наприкінці нарадисемінару керуючий справами районної ради Любов Ребрина зачитала кілька інформацій для сільських голів та секретарів.

Ольга ДИЛИН.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!