Головна / Новини райдержадміністрації / Звернення голови Сокальської районної державної адміністрації

Звернення голови Сокальської районної державної адміністрації

Шановні краяни!

Я, як голова Сокальської районної державної адміністрації, вже вкотре заявляю про глибоку занепокоєність складною суспільно-політичною ситуацією в державі. Висловлюю свою категоричну незгоду і засуджую жорстокі дії правоохоронних органів проти мирних громадян України. Недопустимими є катування і вбивства наших співгромадян. Це – найважчий зі злочинів проти людства. В демократичному суспільстві такі дії є просто неприйнятними. Я не тільки засуджую дії "Беркута", але й прошу вибачення у тих, хто потрапив під їхні кийки. Повинні нести відповідальність всі, хто надавав ці накази і хто їх виконував.

Зважаючи на це, вважаю своїм обов'язком заявити про свою громадянську позицію і запевнити усіх мешканців району, що завжди діяла і діятиму виключно в рамках Конституції України, Законів України та присяги державного службовця.

Скільки б палких промов ми не виголошували, переконана, що Бог і народ судитимуть нас по ділах наших. ГІрошу лишень добра і спокою для тих, хто дихає один до одного злобою.

Закликаю єднатися, концентруватися, а не ділитися, не розбігатися – це повинно бути для всіх нашим гаслом, бо державне діло потребує розуму, праці, жертовності.

Слава Україні!

Наталія КАРТАШОВА,
голова районної
державної адміністрації.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

ten − 7 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!