Новини райдержадміністрації

Звернення голови Сокальської районної державної адміністрації

Шановні краяни!

Я, як голова Сокальської районної державної адміністрації, вже вкотре заявляю про глибоку занепокоєність складною суспільно-політичною ситуацією в державі. Висловлюю свою категоричну незгоду і засуджую жорстокі дії правоохоронних органів проти мирних громадян України. Недопустимими є катування і вбивства наших співгромадян. Це – найважчий зі злочинів проти людства. В демократичному суспільстві такі дії є просто неприйнятними. Я не тільки засуджую дії "Беркута", але й прошу вибачення у тих, хто потрапив під їхні кийки. Повинні нести відповідальність всі, хто надавав ці накази і хто їх виконував.

Зважаючи на це, вважаю своїм обов'язком заявити про свою громадянську позицію і запевнити усіх мешканців району, що завжди діяла і діятиму виключно в рамках Конституції України, Законів України та присяги державного службовця.

Скільки б палких промов ми не виголошували, переконана, що Бог і народ судитимуть нас по ділах наших. ГІрошу лишень добра і спокою для тих, хто дихає один до одного злобою.

Закликаю єднатися, концентруватися, а не ділитися, не розбігатися – це повинно бути для всіх нашим гаслом, бо державне діло потребує розуму, праці, жертовності.

Слава Україні!

Наталія КАРТАШОВА,
голова районної
державної адміністрації.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.