Новини райдержадміністрації

Звернення Сокальської райдержадміністрації та Сокальської районної ради щодо утримання доріг району в зимовий період

У зв'язку з ліквідацією філії "Сокальський райавтодор", з 10 жовтня 2014 року усі функції та зобов'язання перейшли до філії "Жовківська ДЕД", яка неналежним чином ставиться до питання утримання та підготовки автомобільних доріг району в зимовий період. 

Райдержадміністрація та районна рада використали всі законні механізми впливу на дану структуру, яка підпорядкована ДП "Львівський облавтодор" ПАТ ДАК "Автомобільні дороги України". З жовтня 2014-ого до сьогодні з представниками філії "Жовківська ДЕД" було проведено три спільні наради, скеровано десяток листів у різні інстанції. 28 листопада на Колегії Сокальської РДА прийнято рішення звернутися до керівництва Львівської облдержадміністрації та ДП "Львівський облавтодор" ПАТ ДАК "Автомобільні дороги України" з проханням розглянути питання щодо доцільності перебування В. Крупи на посаді начальника філії "Жовківська ДЕД", або вжити конкретних заходів щодо забезпечення функціонування дорожньотранспортного господарства у Сокальському районі. Реакції на рішення Колегії з боку ДП "Львівський облавтодор" ПАТ ДАК "Автомобільні дороги України" немає.

Варто також зазначити, що 4 грудня цього року на XXXVI сесії VI скликання Сокальської районної ради також обговорено це питання і прийнято рішення в черговий раз поінформувати керівництво облдержадміністрації, обласної ради та Службу автомобільних доріг у Львівській області щодо незадовільної роботи даної філії і критичного стану доріг у Сокальському районі.

Зима посилюється, а бездіяльність представників філії "Жовківська ДЕД" продовжується. Для безпосереднього зв'язку голів місцевих рад, керівників підприємств, установ та організацій району з представниками філії "Жовківська ДЕД" надаємо контактні телефони дорожноремонтних підрозділів:

начальник дорожноремонтного підрозділу №3, м. Сокаль  Конічек Юрій В’ячеславович  0981271171, 0502362423;

начальник дорожноремонтного підрозділу №4, м. Великі Мости  Нізвідський Василь Степанович  0977019697, 0505522789;

майстер дорожноремонтного підрозділу №4, м. Белз Кузьма В’ячеслав Дмитрович  0974060446.

Філія "Жовківська ДЕД":

начальник філії  Крупа Віктор Іванович  0503170435;

головний інженер філії  Боровик Любомир Омелянович  0503701980;

технічний відділ  (03252) 61834, бухгалтерія  (03252) 61805.

Лише спільні звернення до керівників філії "Жовківська ДЕД" дозволять позитивно врегулювати питання щодо обслуговування та утримання автодоріг району, що особливо потрібно в зимовий період. 

Олег КОЖУШКО,  голова районної державної адміністрації.

Ігор ДАЦЮК, голова районної ради.     

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.