Новини райдержадміністрації

Родинам українських захисників з Сокальщини очільники району пообіцяли в організації відпочинку

28 травня в Сокалі відбулась зустріч представників влади Сокальського району із родинами українських героїв, які віддали своє життя на сході України. В ході спілкування голова Сокальської районної ради Микола Пасько та голова Сокальської районної держадміністрації Андрій Дяченко, начальник управління соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації Володимир Огінський слухали проблеми цих родин, розповідали, як можуть допомогти вирішити нагальні питання, а також якими вони можуть скористатись послугами або пільгами.

Володимир Огінський повідомив про забезпечення санаторно-курортним лікуванням, де і як можуть оздоровитись родини, які понесли непоправні втрати.  Зокрема, в межах обласної програми «Сімейний відпочинок» виділяється 1 тис 200 грн на одну людину,  для відпочинку в будь-якому санаторії Львівської області. Як один з варіантів, присутнім було запропоновано оздоровитись у таборі «Ровесник».

Очільники району пообіцяли посприяти в організації відпочинку родинам, допомогти із транспортом і навіть у виготовленні закордонних паспортів. Голова Сокальської райради Микола Пасько розповів, що минулого року, діти з міста Попасна Луганської області, кілька днів проживали в гміні Дрохічин Республіка Польща. Сокальщина має кількох міжнародних партнерів, які могли б прийняти та організувати відпочинок для сімей, які втратили на війні своїх синів та чоловіків.

В ході спілкування жінки озвучили кілька проблем, які стосуються саме Сокаля. Це облаштування доріжки на цвинтарі, де поховані солдати, виготовлення меморіалу на честь захисників України. Присутні обговорили його можливе місце розташування і попросили, щоб при визначенні вигляду пам’ятника, врахували побажання родин українських героїв. Андрій Дяченко пообіцяв взяти це питання на особистий контроль.

Також присутні відзначили, що покращилось медичне обслуговування в Сокальській центральній районній лікарні, завдяки районній програмі «Медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності».

На завершення очільники району наголосили, що влада завжди надаватиме всебічну підтримку родинам бійців, які віддали своє життя, захищаючи незалежність та суверенітет нашої Батьківщини.  Згорьовані втратою дітей,  батьки щиро дякували за постійну увагу і турботу про них.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.