Головна / Новини райдержадміністрації / Знову влада обіцяє ремонтувати дороги на Сокальщині

Знову влада обіцяє ремонтувати дороги на Сокальщині

20 червня відбулася чергова нарада-семінар міських, селищного, сільських голів та секретарів, яку вів голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк. На ній йшла мова про використання земель запасу на території місцевих рад та надходження плати за землю. Про це доповіли заступник начальника відділу Держземагентства у Сокальському районі Петро Романюк, начальник відділу доходів фінансового управління Сокальської районної державної адміністрації Світлана Гофрик. Їх доповнив начальник Сокальської об’єднаної державної податкової інспекції Андрій Турколяк, який акцентував на важливих проблемах, що торкалися цього питання.

Начальник філії «Сокальський райавтодор» Віталій Баранюк розповів про стан доріг на території району і попросив сільських голів укладати з підприємством угоди на їх ремонт. Та сільські голови висловили критичні зауваження, зокрема, Волицький – Надія Білик – щодо роботи філії, яка вчасно не відремонтувала відтинок дороги у Волиці. І це підриває довіру до райавтодору.

Голова Сокальської районної державної адміністрації Олег Кожушко поінформував представників органів місцевого самоврядування про стан використання субвенції з державного бюджету на ремонт доріг комунальної власності. А начальник відділу доходів фінансового управління РДА Світлана Гофрик, представник Червоноградської об’єднаної державної фінансової інспекції у Львівській області Олександра Гринюк зосередили увагу на раціональному використанні бюджетних коштів на ремонт доріг. Про погашення органами державного казначейства кредиторської заборгованості поінформувала начальник УДКСУ в Сокальському районі Світлана Ковалик.

Опісля голова РДА О. Кожушко розповів про ситуацію щодо дороги Р15, зокрема, відтинку Сілець-Межиріччя-Гірник-Червоноград. Нині вона розблокована активістами, бо має бути дотримана тендерна процедура, яка триває визначений законом термін. Він подякував головам місцевих рад, які допомогли переконати громаду трохи зачекати, поінформував про кошти, які планується виділити на дороги місцевого значення з обласного бюджету, зокрема, Червоноград-Сокаль, Сокаль-Бояничі, Сокаль-Стенятин, Червоноград-Перетоки.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, цільових програм, розвитку інфраструктури РДА Віктор Короза проаналізував стан пасажирських перевезень на території району. У Сокальському районі затверджено 45 маршрутів, 90 відсотків з них обслуговує ПП «Автотранссервіс». Жителі району скаржаться на перевізників цього підприємства через зняття рейсів, порушення графіка роботи та неналежне ставлення до пасажирів. На думку В. Корози, потрібно розбити монополізм теперішніх перевізників – шукати інші ліцензовані підприємства, які можуть працювати на теренах району.

Військовий комісар Сокальсько-Червоноградського об’єднаного військового комісаріату Микола Лисак поінформував учасників наради про проведені заходи щодо мобілізації людських і транспортних ресурсів на території району.

З цікавістю присутні слухали голову Сокальської районної ради Ігоря Дацюка, який розповів про децентралізацію влади та реформу місцевого самоврядування, яка передбачає ряд змін. Вони мають розпочатися вже наприкінці цього року.

У «різному» заступник голови районної ради Володимир Чуб акцентував на актуальних питаннях, які виникають у роботі секретарів та голів сільських рад.

Любов ПУЗИЧ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!