Новини райдержадміністрації

Відкрито центр надання адміністративних послуг

У приміщенні Сокальської об’єднаної державної податкової інспекції відкрито Центр надання адміністративних послуг, це структурний підрозділ райдержадміністрації. Він працює за принципом єдиного офісу. Як зазначила керівник апарату РДА Марія Христинич, державна політика спрямована на те, щоб спростити адміністративні бар’єри, аби доступними були адміністративні послуги.

Голова райдержадміністрації Наталія Карташова та заступник голови районної ради Володимир Чуб перерізали символічну стрічку, і усі присутні зайшли в центр надання адміністративних послуг. Нині там є два зали, сектор очікування, в приміщенні – нові меблі, обладнання, все це було придбано за кошти з Державного бюджету.

Освятив новостворений центр настоятель храму св. ап. Петра і Павла Ярослав Кащук, котрий побажав усім працівникам добре працювати на користь держави і людей.

До присутніх на урочистому відкритті звернулася голова Сокальської райдержадміністрації Наталія Карташова: «Президент України Віктор Янукович поставив завдання перед усіма регіонами України, щоб створити такий клімат, аби малий і середній бізнес розвивалися. В кожному районному центрі повинен бути створений Центр надання адміністративних послуг. Його мета – забезпечення законних прав, свобод та інтересів малого та середнього бізнесу, щоб усі мали змогу швидко і якісно отримати адміністративні послуги. Відкриття центру скоротить терміни очікування того чи іншого документа, дасть можливість підприємцях якнайменше ходити по інших структурах. Робота Центру буде спрямована на допомогу малому і середньому бізнесу, щоб він розвивався у Сокальському районі.

Заступник голови районної ради Володимир Чуб зазначив, що відкриття Центру – це свідчення того, що ми втілюємо принципи європейських підходів до роботи з громадянами, бізнесом і усіма, хто потребує отримання адміністративних послуг.

Після урочистостей, своїми думками про Центр надання адміністративних послуг поділилися:

Оксана Сигидин, директор ТзОВ «Аро-Пласт-Плюс»:

– Створення такого Центру – це перший крок до європейської цивілізації. Нам, керівникам підприємств, часто доводиться брати різні дозволи, виготовляти усю необхідну документацію. Це вимагає великих затрат часу, бо під кожним кабінетом – черги. Думаю, що зараз, коли буде працювати єдиний центр, ці процедури скоротять затрати нашого часу, адже ми усі необхідні документи, дозволи, довідки, зможемо отримати в одному місці. Від імені підприємців дякую голові райдержадміністрації Наталії Карташовій, адже у відкритті Центру є її велика заслуга, бо саме вона всім керувала.

Тарас Петровський, фінансовий директор ДП «Датський текстиль»:

– Тепер ми очікуємо значного спрощення адміністративних процедур. В останні роки в Україні працює гасло: «Влада і бізнес – бізнес-партнери». Ми, підприємці, директори фірм очікуємо від влади таких простих кроків нам назустріч. Один з них зроблено в день відкриття Центру. Тепер очікуємо подальших позитивних кроків. Дякую всім, хто долучився до втілення в життя цієї ідеї.

У Центрі надання адміністративних послуг спеціалісти надають послуги як для підприємців, так і для населення. Люди тут можуть отримати довідки на допомогу при народженні дитини, на догляд за дитиною до досягнення трирічного віку, на догляд за дитиною-інвалідом, відділу погодження містобудівного обґрунтування, затвердження земельних ділянок, реєстрацію фізичних і юридичних осіб, припинення підприємницької діяльності, реєстрацію громадських організацій, видачу дублікатів документів, а також паспорта громадянина України, прийняття громадянства України, вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні особою 25 і 45 років та інші. Тут працюють начальник відділу надання адміністративних послуг Світлана Ваврів, державний адміністратор Емілія Кіт.

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.