Новини райдержадміністрації

На Сокальщині пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування монетизують

29 травня голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай провів нараду щодо надання пільг у готівковій формі (монетизації пільг ) з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у Сокальському районі. У нараді взяли участь голова районної Микола Пасько, заступник голови РДА Микола Поліщук, керівники ряду структурних підрозділів райдержадміністрації, представники підприємств-перевізників ТзОВ «Авто-Лайн» та ТзДВ «Червоноградське АТП 14628», а також учасники АТО. На даний час в районі налічується 8,1 тисяча мещканців, які, згідно законів України, мають право на пільговий проїзд усіма видами транспорту загального користування.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації розробило проект районної програми щодо надання пільг у готівковій формі (монетизації пільг) з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у Сокальському районі.

Попередній розрахунок необхідного фінансування даної програми становить 7,3 млн. гривень. Після обговорення на засіданнях постійних депутатських комісій районної ради, документ буде винесено на розгляд чергової сесії районної ради. Присутні на нараді учасники АТО висловились проти монетизації пільг на проїзд, оскільки сума відшкодування становитиме лише 160 гривень на особу на місяць.

Пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування монетизують65811023

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.