Новини райдержадміністрації

Про граничні норми витрат на копіювання або друк документів Сокальської РДА, що надаються за запитом на iнформацію

Згідно зі ст.  21 Закону України "Про доступ до публічної інформації” інформація на запит надається безкоштовно. У разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію", розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 1 серпня 201 1 року № 776/0/511 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію" голова Сокальської райдержадміністрації видав розпорядження від 8 серпня 2011 року № 460 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію", яким затверджено граничні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.

 

Примітка. Розмір мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки встановлюється на дату копіювання та друку документів.      

Наталія КАРТАШОВА,
заступник голови районної державної адміністрації.

Голос Сокальщини на GoogleNews