Новини райдержадміністрації

Продовжується формування єдиного плану перспективного розвитку Сокальського району на 2019-2021 роки

12 лютого відбулись чергові громадські слухання у Варязькій сільській раді (у селах Варяж та Лешків), в ході яких розглянули плани щодо перспективного розвитку сіл Варяж, Лубнівка та Лешків. Участь у зустрічах взяли перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, заступник голови Сокальської райдержадміністрації Микола Поліщук, депутат Львівської обласної ради Сергій Касян,Варязький сільський голова Олександра Сухоручко, начальники структурних підрозділів РДА, громадськість. Ростислав Замлинський наголосив, що метою таких зустрічей є врахування пропозицій мешканців щодо розвитку свого села, селища чи міста. На основі цього сформують план розвитку кожного населеного пункту та план розвитку Львівської обласні до 2021 року.

Заступник голови райдержадміністрації Микола Поліщук проінформував присутніх про виконану роботу за 2016-2018 роки. Він зазначив, що протягом даного періоду проведено: капітальний ремонт Варязької амбулаторії ЗПСМ; капітальний ремонт Варязької ЗШ І-ІІІ ст.; капітальний ремонт будівлі (Створення громадсько-молодіжного центру дозвілля) у с.Варяж; капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Варяж; капітальний ремонт із заміною вікон та дверей в Народному домі в с. Варяж.

Представники громад висловили свої зауваження та пропозиції. Серед проблем, які турбують мешканців – ремонт дороги Варяж-Белз, офіційне відновлення маршруту Варяж-Львів, придбання іконостасу для церкви с.Лешків, надання якісних послуг з електропостачання Сокальським РЕМ, тощо.

64442316
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.