Новини райдержадміністрації

Відбулися зустрічі з громадами сіл Сілець та Реклинець щодо перспективного план розвитку території

30 січня, за ініціативи Президента України Петра Порошенка щодо обговорення з громадськістю плану розвитку територій на 2019-2021 роки, відбулися зустрічі з громадами сіл Сілець та Реклинець за участі першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського, заступника голови Сокальської райдержадміністрації Миколи Поліщука, Великомостівського міського голови Ярослава Ройка, Сілецького сільського голови Володимира Саїва.

Ростислав Замлинський наголосив, що метою таких зустрічей є врахування пропозицій мешканців щодо розвитку свого села, селища чи міста. На основі цього сформують план розвитку кожного населеного пункту та план розвитку Львівської обласні до 2021 року.

Заступник голови райдержадміністрації Микола Поліщук проінформував присутніх про виконану роботу за 2015-2018 роки. Представники громад висловловили свої зауваження та пропозиції. Серед проблем, які турбують мешканців – ремонт доріг, завершення будівництва дитячого садка-ясел на 90 місць в с.Сілець; завершення ремонту НВК у с.Стремінь; покращення стану пасажирських перевезень; встановлння вуличного освітлення у с.Стремінь; тощо.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.