Новини райдержадміністрації

Розпочато збір пропозицій від територіальних громад Сокальщини по формуванню перспективного плану розвитку територій на 2019-2021 роки

23 січня, за ініціативи Президента України Петра Порошенка щодо обговорення з громадськістю плану розвитку територій на 2019-2021 роки, відбулися зустрічі з громадами м.Великі Мости та с.Борове за участі заступника голови Львівської облдержадміністрації Романа Филипіва, заступника голови Сокальської райдержадміністрації Миколи Поліщука, Великомостівського міського голови Ярослава Ройка.

«Для того, щоб знати, що потрібно зробити – мало володіти певною статистикою, аналізувати чи віднімати-додавати, дивитися на джерела та демографічні показники. Варто поїхати до людей і запитати, чого вони хочуть і що насамперед необхідно зробити. Як вони бачать розвиток свого села, селища чи міста. На основі цього сформують план розвитку кожного населеного пункту, а відтак, план розвитку Львівської обласні до 2021 року. І ми сьогодні слухаємо вас», – зазначив Роман Филипів.

Заступник голови райдержадміністрації Микола Поліщук проінформував присутніх про виконану роботу за 2015-2018 роки, відмітивши, що за попередні три роки зроблено на території Великомостівська ремонт сцени у Народному домі м.Великі Мости, проведено ремонт даху Великомостівської дитячої школи мистецтв, капітальний ремонт будівлі поліклініки в м. Великі Мости, капітальний ремонт Великомостівського навчально-виховного комплексу “ЗШ I—III ступеня — ліцей”, поточний середній ремонт автомобільної дороги Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква, встановлено тренажерний майданчик по обласній програмі. Представники обох громад висловловили свої зауваження та пропозиції. Серед проблем, які турбують мешканців – ремонт доріг, покращення якості водопостачання, придбання апаратури для Народного дому і школи в с.Борове, освітлення присілку Заріка (с. Борове), тощо.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.