Головна / Новини райдержадміністрації / Ще багато потрібно зробити у сфері екологічної та техногенної безпеки на Сокальщині

Ще багато потрібно зробити у сфері екологічної та техногенної безпеки на Сокальщині

В районі працювала урядова комісія з питань розгляду дотримання ДП "Львіввугілля", ВАТ "Львівська вугільна компанія" та ДВАТ "Шахта "Надія" вимог чинного законодавства у сфері екологічної та техногенної безпеки, впливу підробки територій на безпеку населення та мінімізації соціальноекологічних наслідків їх діяльності. У її роботі взяли участь голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак та заступник голови районної ради Володимир Чуб. Члени комісії побували на шахтах, де розпочата та здійснюється ліквідація (№1 "Червоноградська", № 5 "Великомостівська", "Бендюзька", а також  на діючих – "Лісова", "Степова", "Межирічанська"), де провели робочі наради з керівниками.
Комісія також оглянула підтоплені території, які відносяться до Межирічанської, Сілецької та Волсвинської сільських рад. Сокальська райдержадміністрація пропонує включити до проекту протокольного рішення урядової комісії такі заходи: для захисту с. Бендюга Межирічанської сільської ради від затоплення водами р. Західний Буг побудувати насосну станцію, 3 трубчасті переїзди, лінію електропередач, завершити будівництво правобережної захисної дамби на р. Західний Буг згідно з проектом ліквідації шахти "Бендюзька" (орієнтовна вартість робіт  2 808,0 тис. грн.); забезпечення комплексного захисту присілка Вільшина с. Сілець та с. Межиріччя від затоплення та підтоплення, спорудити захисні дамби, забезпечити централізоване водопостачання цих населених пунктів (орієнтовна вартість робіт  8896,0 тис. грн.); захист хутора Груд Волсвинської сільської ради та с. Городище шляхом спорудження правобережної захисної дамби на ріці Західний Буг (орієнтовна вартість робіт  750,0 тис. грн.); забезпечення комплексного захисту •с. Острів від затоплення та підтоплення з будівництвом водовідвідних каналів (орієнтовна вартість робіт  700,0 тис. грн.).

Наш кор.

Фото Сергія Мандата.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!