Новини райдержадміністрації

Шість питань розглянуто на черговій колегії райдержадміністрації, яку вів голова РДА Микола Мисак.

З першими двома: "Про виконання  бюджету Сокальського району за перше півріччя 2010  року" та "Про скерування вільного залишку районного бюджету на 2010 рік та уточнення  призначень по  спеціальному  фонду" доповідала начальник фінансового управління Світлана Ксьонжик. Голова  РДА  Микола Мисак підкреслив про достатньо детальний аналіз фінансового становища Сокальського району і відзначив позитивний чинник виконання бюджету за перше півріччя цього року. А щодо скерування  вільного залишку районного бюдженту на 2010 рік, то головуючий наголосив, що всі суб"єкти, які були задіяні у цьому процесі, заявили про свою підтримку виділення  вільних лишків на той чи інший об"єкт, задля вирішення наболілих питань. Важливою була  ініціатива балансоутримувачів, які найкраще знають своє майно. І ми дійшли до порозуміння.
З цих питань прийнято відповідні рішення.

"Про стан  погашення  заборгованості з виплати заробітної плати підприємствами-боржниками" та "Про стан готовності загально-освітніх навчальних закладів району до нового навчального року” доповідали начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Володимир Огінський та  начальник відділу освіти  РДА Роман Монастирський. Вони акцентували увагу на найважливіших проблемах, а щодо підготовки навчальних закладів до нового навчального року, то до цього питання ще не раз повертатимуться, адже  за місяць  1 вересня, і буде зроблено все можливе, щоб діти навчалися у поремонтованих, теплих, зручних  приміщеннях.

Про стан виконання розпоряджень та доручень  голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації у структурних підорозділах РДА за перше півріччя  2010 року розповіла завідувач сектору  контролю апарату райдержад-міністрації Галина Васьків.  Головний спеціаліст загального відділу апарату райдержадміністрації Наталя Кіселик поінформувала про зверенння громадян, які надійшли  до РДА за перше півріччя цього року.

Голова райдержадміністрації  Микола Мисак, підсумовуючи роботу колегії, звернувся до присутніх з проханням активніше обгово-їрювати питання, пропонувати свої пропозиції.

Оксана ПРОЦЬ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.