Новини райдержадміністрації

В Сокалі відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради

В понеділок, 30 січня, відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Сокальської райдержадміністрації.

На розгляд були подані 6 проектів детальних планів території (ДПТ).

Зокрема відповідно до рішень Карівської сільської ради, було розроблено та представлено проект детального плану території кварталу індивідуальної житлової забудови в с.Карів на вул.Молодіжній на 28 ділянок під будівництво житлових будинків, 2 ділянки під громадську забудову (для об’єктів торгівлі) та 1 ділянку для встановлення технічних споруд на території загальною площею 9,4 га.

На замовлення Бутинської сільської ради було розроблено та представлено на розгляд два проекти кварталів житлової забудови в селах Бутини (45 ділянок) та Пристань по вул.Свободи (15 ділянок). Присутніми розглядався проект ДПТ з метою розташування двох житлових будинків по вул. Травневій в с.Бутини. Також по згаданій сільській раді відповідно до розпорядження голови Сокальської райдержадміністрації було розроблено проект детального плану території частини колишнього господарського двору в с. Шишаки.

Для села Релинець по вул. Зарічній було розроблено проект ДПТ з метою впорядкування території та розташування житлової забудови садибного типу.

Членами архітектурно-містобудівної ради були прийняті рішення окремо по кожному представленому проекту. В цілому, після врахування окремих зауважень рада рекомендувала їх до затвердження.

Окрім того районним архітектором М.Баралус в черговий раз було наголошено присутнім головам місцевих рад, на території яких розроблені проекти кварталів житлової забудови, на необхідності резервування не менше 30% від загальної кількості земельних ділянок для потреб учасників АТО.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.