Головна / Новини райдержадміністрації / В Сокальської райдержадміністрації – новий голова

В Сокальської райдержадміністрації – новий голова

29 серпня в Сокальській райдержадміністрації відбулось офіційне представлення нового голови РДА. Заступник голови Львівської ОДА – керівник апарату Іван Груник подякував за плідну працю Миколі Мисаку (присутні в залі реагували на це бурхливими оплесками), підкресливши, що він сам вирішив піти з посади голови райдержадміністрації, вручив йому букет квітів. І. Груник зачитав розпорядження Президента України від 23 серпня ц. р. про призначення на посаду голови Сокальської райдержадміністрації Наталії Павлівни Карташової, яка працювала заступником голови РДА.

Наталія Карташова подякувала Президенту України, голові ОДА, народному депутату Петру Писарчуку, які виявили їй високе довір’я, і висловила сподівання на співпрацю з усіма інституціями.

Висловлюючи Миколі Мисаку подяку за роботу, голова районної ради Ігор Дацюк підкреслив, що незважаючи на непрості стосунки, вони завжди знаходили спільні рішення проблем. Він також зупинився на питаннях, які вимагають першочергового вирішення. Вітаючи Наталію Павлівну з новим призначенням, побажав їй мудрості, виваженості, уміння знайти спільну мову з депутатським корпусом.

Директор МКП «Сокальводоканал» Тарас Рибіцький, виступаючи, підкреслив: реакція в залі показала, яку оцінку дають владі, починаючи з самого верху, але чомусь робиться акцент на вирішенні господарських питань, хоч справжня причина – політична.

Від Асоціації голів селищної та сільських рад району щиру подяку за мудрість, чуйність, допомогу в роботі М. Мисаку висловила голова Ванівської сільради Галина Пагула.

Присутні в залі (зокрема, Телязький сільський голова Ярослав Кравченко) задавали питання І. Грунику, зокрема про фінансування ремонту доріг району, проблеми шахтарів тощо, але на більшість з них конкретних відповідей так і не отримали.

Валентина БЛУДОВА.        

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!