Новини райдержадміністрації

В Сокальській районній раді відбулася зустріч з Мацеєм Третяком

В суботу, 15 червня, в Сокальській районній раді за сприяння польсько-української господарчої палати відбулася зустріч з одним з провідних експертів Польщі в сфері екології, колишнім заступником міністра екології Мацеєм Третяком. На зустрічі були присутні голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк, перші заступники міських голів Сокаля та Червонограда – Олег Олійник та Степан Дмухов­ський, керівники підприємств «Сокальводоканал» та «Червоно­градводоканал» – Тарас Рибіцький і Степан Макутра, голова наглядової ради ВАТ «Гірхім­пром», академік Академії гірничих наук України Іван Зозуля, члени польсько-української господарчої палати Ігор Новосад та Олександр Волков, депутат Сокальської районної ради Петро Пилипчук.

Ігор Дацюк ознайомив гостей з екологічними проблемами регіону, зокрема, підтопленнями населених пунктів району та станом очисних споруд Сокаля, розташованих біля річки Західний Буг, що може спричинити загрозу довкіллю української та польської територій. Т. Рибіцький та С. Макутра розповіли детальніше про стан очисних споруд Сокаля і Червонограда.

Іван Зозуля, Ігор Новосад, Олег Олійник та Петро Пилипчук загострили увагу на шляхах вирішення цих проблем, зокрема, за підтримки Польсько-Української господарчої палати.

 В свою чергу Мацей Третяк надав рекомендації щодо написання проектів у рамках українсько-польської співпраці та запевнив про їх підтримку.

Василь СОРОЧУК.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.