Головна / Новини райдержадміністрації / Комунальні підприємства та оперативні служби району працюють в штатному режимі

Комунальні підприємства та оперативні служби району працюють в штатному режимі

Поточна діяльність управлінь РДА, установ, закладів і підприємств Сокальського району обговорювалась на традиційній вівторковій нараді. Проводив її голова Сокалської РДА Роман Токай. Керівники та представники розповіли про роботу за минулий тиждень, наголосили на проблемних питаннях.

За інформацією міського голови Сокаля Вадима Кондратюка по вулиці Володимира Великого встановлені два колодязя, таким чином вирішена проблема із просіданням колектора на проблемній ділянці каналізації. Крім того, в смт Жвирка водоканал встановив нові лічильники,  однак виникла проблема – якість води у водогоні не дозволяє подати її споживачам. Дане питання вирішується. «Сокальжитлокомунсервіс», за даними мера, з неділі проводив очистку основних вулиць міста від снігу, а також проводив їх посипання пісковою сумішшю. Наразі, температура повітря висока, сніг топиться, отже в зв’язку з цим, а також через брак пального, очистка залишків снігу не ведеться. Оперативні служби району працюють в штатному режимі.

Медики надають ургентну та в повному обсязі стаціонарну медичну допомогу. Як зазначив головний лікар Сокальської ЦРЛ, наразі доводиться працювати в умовах браку пального.

Поліція Сокальського району з’ясовує обставини інциденту на полюванні, що трапився в районі Сільця. Потерпілого було прооперовано, щодо факту поранення проводяться відповідні слідчі дії.

Керівництво Сокальської виправної колонії №47 наприкінці листопада повідомило працівників установи про скорочення. Таким чином, вивільнення відбудеться в січні 2018 року. Установа планово йде до закриття. Останні ув’язнені, що перебувають в колонії, 10 грудня будуть етаповані до інших виправних закладів України.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!