Головна / Новини райдержадміністрації / Весною вже думали про зиму

Весною вже думали про зиму

Остання колегія Сокальської райдержадміністрації була насичена розглядом чотирьох дуже важливих питань. Одним з перших – питання «Про підготовку територіально-господарського комплексу Сокальського району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 року». Його завжди розглядають заздалегідь, аби, як висловився•один з керівників комунальної служби, «нас зима не застала зненацька…».

Голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак наголосив, що на колегії необхідно окреслити головні проблеми в комунальній сфері, щодо підготовки до зими, над якими зосередитися і працювати, дати реальну оцінку ситуації, врахувати досвід минулих років. З огляду на непросту фінансову ситуацію, поки що комунальні підприємства мали б вишукувати у себе ресурси на ремонт теплотрас, котелень інших об`єктів, а вже в липні будуть долучені кошти з бюджету.

Про підготовку територіальногосподарського комплексу Сокальського району до роботи в осіннь-озимовий період 2012-2013 року доповідав перший заступник голови Сокальської РДА Володимир Катерина, котрий зупинився конкретно на актуальних проблемах кожного комунального підприємства, аналізував ситуацію загалом і зокрема. Наголосив, що розроблені та затверджені заходи, якими передбачено виконання робіт для забезпечення безперебійної робти комунальних підприємств у зимовий період.

Ще конкретніше про проблеми комунальних підприємств вели мову директор КП «Сокальжитлокомунсервіс» Роман Мочульський, директор КП «Сокальтеплокомуненерго» Володимир Кіпень, директор КП «Сокальводоканал» Тарас Рибіцький, начальник Сокальського РЕМ Зіновій Милик, начальник філії «Сокальрайавтодор» Володимир Квартирук, голови та заступник голови Великомостівської, Белзької та Угнівської міських рад – Ярослав Ройко, Володимир Муха та Ігор Мороз, начальники відділів освіти і культури та туризму Сокальської РДА – Роман Монастирський і Лариса Фарин, в. о. головного лікаря КЗ СРР ЛО «Сокальська ЦРЛ» Ярослав Вітик.

Після обговорення, члени колегії прийняли відповідне рішення, в якому, зокрема, зазначили: «до початку опалювального сезону забезпечити виконання необхідних обсягів ремонтних робіт на підпорядкованих об`єктах для сталого їх функціонування в зимовий період». Кожне комунальне підприємство має свої завдання, над яким повинно працювати.

Про стан харчування дітей в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах доповідав начальник відділу освіти Сокальської РДА Роман Монастирський, котрий проаналізував процес харчування у школах та дошкільних закладах. Вів мову про обладнання харчоблоків, про намагання зробити якіснішою і збалансованішою їжу, охоплення дітей молодших класів та з малозабезпечених сімей і сиріт гарячим харчуванням, про постачальників продуктів. А також наголосив:

– Після цього, як у відділі освіти при групі технічного забезпечення почала працювати професійний технолог, то, власне, тоді ми побачили всі ті проблеми, які мають наші харчоблоки. Провели семінари з директорами шкіл і з кухарями щодо покращення роботи. І це дає результат. Відділ освіти проводить щомісячний систематичний контроль за якістю харчування.

Як і доповідач Роман Монастирський, завідувач санітарногігієнічним відділом Сокальської райсанепідстанції Наталія Іванчук також говорила про проблеми, які є в харчуванні школярів та дошкільнят. Члени колегії прийняли відповідне рішення.

Заслухано і обговорено інформацію керівника апарату райдержадміністрації Марії Христинич та заступника Угнівського міського голови Ігоря Мороза «Про виконання рішення колегії райдержадміністрації від 30 травня 2011 року «Про роботу виконавчого комітету Угнівської міської ради щодо виконання ним делегованих повноважень органів виконавчої влади».

І останнім розглянули питання « Про розгляд подання слідчого управлівння Головного управління МВС України у Львівській області №2/5386 від 10 травня 2012 року «Про вжиття заходів для усунення причин та умов, що сприяють вчиненню злочинів». Інформували керівник апарату РДА Марія Христинич та Межирічанський сільський голова Іван Сироїд, бо саме на території цієї сільської ради у кафебарі «Ярослав» у селищі Бендюга о 2 год. 30 хв. 17 березня сталася трагедія: чоловік отримав ножові поранення. Всі присутні: і члени колегії, і запрошені переконані в тому, що необхідно змінити режим роботи розважальних закладів, скоротивши його до 23.0024.00 год. І зобов`язали виконавчий комітет Межирічанської сільської ради до 12 червня прийняти рішення щодо обмеження режиму роботи кафебарів у нічний час на території ради.

Оксана ПРОЦЬ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 − 13 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!