Головна / Новини райдержадміністрації / Відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради Сокальської райдержадміністрації

Відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради Сокальської райдержадміністрації

У вівторок, 31 липня, відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Сокальської райдержадміністрації.

На розгляд були подані чотири проекти детальних планів території (ДПТ).

Зокрема, на замовлення Великомостівської міської ради було розроблено проект детального плану території групи індивідуальної житлової забудови по вул. Купичвільській в м. Великі Мости на 4 земельні ділянки, на таку ж кількість ділянок відповідно до рішення Корчівської сільської ради був розроблений детальний план території по вул. Новій та Шевченка в с. Стаївка.

На території Переспівської сільської ради було розроблено та представлено на розгляд проект ДПТ господарського двору в межах вул. Шевченка та Зеленої в с. Переспа (за межами населеного пункту). Також було розглянуто проект ДПТ господарського двору (перша черга) по вул. Белзькій в с. Варяж.

Членами архітектурно-містобудівної ради, після врахування розробниками містобудівної документації окремих зауважень, були дані рекомендації до затвердження всіх проектів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!