Новини райдержадміністрації

Основною проблемою для мешканці села Бояничі та Гатківки є стан доріг

13 лютого відбулося обговорення перспективних планів розвитку сіл Русин, Бояничі та Гатківка, яке провела керівник апарату Сокальської райдержадміністрації Віра Левандовська.

Вона проінформувала присутніх про виконану роботу за 2015-2018 роки та зазначила, що у 2016 році, за кошти обласної програми мікропроектів, проведено капітальний ремонт Бояницької ЗШ І ступеня під навчально-виховний комплекс (290,2 тис.грн.). У 2018 році, за кошти цієї ж програми, зроблено капітальний ремонт даху Народного дому с.Бояничі (364,3тис.грн.). Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.11.2018року №867-р. «Про розподіл у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об’єктами (заходами)» виділено кошти на облаштування дитячого ігрового майданчика в с. Бояничі в сумі 60 тис.грн. У 2016-2018 роках проведено ремонт автомобільних доріг Сокаль – Бояничі, (Сокаль – Червоноград) – Забужжя, а також Ульвівок – Забужжя.

Представники громад висловили свої зауваження та пропозиції. Серед проблем, які турбують мешканців – ремонт доріг, ремонт Народного дому та забезпечення водопостачання с.Русин, ремонт автобусної зупинки та заміна вікон в Народному домі с.Бояничі, забезпечення мешканців с.Бояничі медичним обслуговуванням, тощо.

Відбулося обговорення перспективного плану розвитку населених пунктів району

Відбулося обговорення перспективного плану розвитку населених пунктів району

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.