Новини райдержадміністрації

Основною проблемою для мешканці села Бояничі та Гатківки є стан доріг

13 лютого відбулося обговорення перспективних планів розвитку сіл Русин, Бояничі та Гатківка, яке провела керівник апарату Сокальської райдержадміністрації Віра Левандовська.

Вона проінформувала присутніх про виконану роботу за 2015-2018 роки та зазначила, що у 2016 році, за кошти обласної програми мікропроектів, проведено капітальний ремонт Бояницької ЗШ І ступеня під навчально-виховний комплекс (290,2 тис.грн.). У 2018 році, за кошти цієї ж програми, зроблено капітальний ремонт даху Народного дому с.Бояничі (364,3тис.грн.). Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.11.2018року №867-р. «Про розподіл у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об’єктами (заходами)» виділено кошти на облаштування дитячого ігрового майданчика в с. Бояничі в сумі 60 тис.грн. У 2016-2018 роках проведено ремонт автомобільних доріг Сокаль – Бояничі, (Сокаль – Червоноград) – Забужжя, а також Ульвівок – Забужжя.

Представники громад висловили свої зауваження та пропозиції. Серед проблем, які турбують мешканців – ремонт доріг, ремонт Народного дому та забезпечення водопостачання с.Русин, ремонт автобусної зупинки та заміна вікон в Народному домі с.Бояничі, забезпечення мешканців с.Бояничі медичним обслуговуванням, тощо.

Відбулося обговорення перспективного плану розвитку населених пунктів району

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.