Новини райдержадміністрації

Відбулося обговорення перспективного плану розвитку населених пунктів Телязької сільської ради

У вівторок, 26 березня, відбулося обговорення перспективних планів розвитку Телязької сільської ради за участі керівника апарату Сокальської райдержадміністрації Віри Левандовської, Телязького сільського голови Надія Гібляк, активних мешканців населених пунктів.

Керівник апарату райдержадміністрації Віра Левандовська проінформувала присутніх про виконану роботу за 2016-2018 роки. Вона зазначила, що у 2016 році, за кошти Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області, було проведено капітальний ремонт будівлі ясла-садка (210 тис.грн) та реконструкцію системи опалення Народного дому в с. Теляж (100 тис.грн). У 2016 році на проведення ремонту автомобільної дороги Ульвівок – Забужжя було виділено кошти з районного бюджету в сумі 600,0 тис. грн. У 2017 році, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.09.2017року № 689-р.про розподіл у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам було виділено 190 тис.грн. на реконструкцію вуличного освітлення у с. Теляж.

У 2018 році, за кошти з районного бюджету (200,0 тис. грн.), проведено реконструкцію зовнішніх мереж вуличного освітлення у с. Ульвівок.

Представники громад висловили свої зауваження та пропоизції до перспективного плану розвитку населених пунктів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.