Новини райдержадміністрації

З резервного фонду районного бюджету виділено кошти для Сокальської центральної районної лікарні

18 березня відбулося засідання позачергової сесії Сокальської районної ради. У її роботі взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Дацюк та начальник фінансового управління РДА Галина Леонова. В ході засідання депутати розглянули 2 питання порядку денного: про інформацію щодо санітарно-епідеміологічного стану на території Сокальського району та врегулювання ситуації, яка склалася у зв’язку з епідемією корона вірусу, про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2020 рік.

По питанню про санітарно-епідеміологічний стан на території Сокальського району та врегулювання ситуації, яка склалася у зв’язку з епідемією корона вірусу доповідав головний лікар Сокальської центральної районної лікарні Роман Швед. Він повідомив, що, департаментом охорони здоров’я ЛОДА, Сокальська  медустанова визначена резервним закладом для прийому і лікування хворих на коронавірус з м.Червонограда, Сокальського і Радехівського районів, у випадку, якщо Львівські лікарні вже не матимуть змоги приймати пацієнтів. Для госпіталізації і повної ізоляції таких людей підготовлені спеціальні палати в двох відділеннях: хірургічному і травматологічному. На сьогодні центральний медичний заклад припинив планову госпіталізацію хворих, приймаються лише пацієнти із важкими невідкладними випадками. Сокальська лікарня отримала 10 тисяч масок, але найгостріше стоїть проблема із апаратом штучної вентиляції легень, засобами захисту, особливо для медиків, які будуть лікувати хворих на коронавірус. За словами Романа Шведа, вірусна інфекція викликає сухий кашель, поступово вражає дихальні шляхи, викликає запальний процес в легенях. Тому апарати штучної вентиляції легень є життєво необхідними для таких пацієнтів. На сьогодні, в Сокальській центральній районній лікарні є 5 таких апаратів, з них – 2  можуть застосовувати для хворих на коронавірус.  Роман Швед підкреслив, що вони очікують на допомогу від держави, а також від  Червонограда, Великомостівської ОТГ, Радехівського району, чиїх хворих заплановано лікувати в Сокальській центральній районній лікарні.

По питанню про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2020 рік доповідала начальник фінансового управління РДА Галина Леонова. З даного питання прийнято рішення, яким виділено кошти з резервного фонду районного бюджету, в сумі 880 тис. грн. З них 580 тис. грн буде використано для придбання апарату штучної вентиляції легень, 300 тис. грн – для закупівлі дезінфікуючих засобів і засобів захисту та для додаткових виплат персоналу, залученого до надання медичної допомоги пацієнтам, хворим на коронавірус.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.