Новини райдержадміністрації

Відбулося засідання Колегії Сокальської РДА

22 травня 2018 р. відбулося засідання Колегії Сокальської РДА. На порядку денному були наступні питання:

  • про виконання бюджету Сокальського району за І квартал 2018 року;
  • про супровід інвестиційних проектів у Сокальському районі;
  • про стан виконання заходів з проведення призову на строкову військову службу та відбору громадян України на військову службу за контрактом у 2018 році.

По першому питанню доповідала начальник фінансового управління РДА Галина Леонова. Вона зазначила, що протягом звітного періоду до зведеного бюджету району мобілізовано 69171,4 тис.гривень податків та неподаткових платежів.

До загального фонду місцевих бюджетів району надійшло 66361,2 тис.грн податків та зборів, що на 22931,5 тис. гривень більше від надходжень у відповідному періоді минулого року та становить 130,1 відсотки до плану на І квартал. Понад план надійшло 15367,4 тис.грн.

За підсумками звітного періоду уточнені планові завдання за доходами загального фонду виконано 31 місцевою радою та районним бюджетом. Не виконано планові призначення Лучицькою та Сілецькою місцевими радами.

Протягом звітного періоду на утримання бюджетних установ та виконання загальнорайонних програм та заходів проведено видатки в сумі 171956,1 тис.грн, з них по загальному фонду – 167344,8 тис.грн та по спеціальному – 4611,3 тис.грн.

За підсумками розгляду даного питання Колегія прийняла відповідне рішення.

По питанню про супровід інвестиційних проектів у Сокальському районі з якого доповідала головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості РДА Лілія Смолярчук. Вона проінформувала, що на сьогоднішній день, в районі на супроводі перебувають 4 об’єкти, які супроводжує управління інвестицій Львівської облдержадміністрації:

• ДП “Датський текстиль”, м.Сокаль (Розширення підприємства, побудова нових виробничих площ);

• ТзОВ “Ліга ЛТД” , с.Ульвівок, (МГЕС Перша черга 150 кВт (2 по 75кВт) Всього 950 кВт);

• Сокальська ВЕС, Вітрова електростанція 43,2 МВт;

• ТзОВ «Сокальський м’ясокомбінат» (реконструкція забійного цеху переробки м’яса та автомобільних боксів).

Також 6 об’єктів супроводжує Сокальська райдержадміністрація, а саме:

• ТзОВ “СОТЕКО”, с.Волиця, вул.Зарічна, 1 (Будівництво теплиць з побутовими приміщеннями). Подача акту про готовності об`єкта до експлуатації планується на червень 2018 року.

Організація офіційного відкриття (липень 2018).

• ТзОВ “СУПЕРДЕСКА”, с.Острів, вул. Центральна, 66 В. (деревообробне виробництво, виробництво піддонів). Наступний крок – отримання містобудівних умов та обмежень.

• ТзОВ “УГРИНІВ ЕКО ФЕРМ”, с.Угринів, вул. Центральна (свинокомплекс повного циклу). Зупинка в оформленні документів обумовлена тим, що підприємство завершує реалізацію проекту по будівництву міні електростанції в сусідній області.

• ТОВ “НОРД” ЛТД, 34400, Рівненська обл., місто Вараш, вул. Комунальна, 15, (Будівництво автозаправочного комплексу на АГЗС, с.Угринів, вул..Центраоьна). Наступний крок – отримання висновку екологічної експертизи та дозволу на будівництво.

• ПАТ “РАТА”, м.Великі Мости, вул. Сагайдачного,47 (Будівництво складу дерев`яних виробів). Будівництво заморожено через відсутність коштів.

• ФОП Паньків Ігор Романович, який зареєстрований за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, с. Ямельня, вул. Мазурівка, 28; (Будівництво магазину непродовольчих товарів; Львівська обл., Сокальський р-н, с. Межиріччя, вул. Шахтарська, земельна ділянка 28а). На даний момент будівництво заморожено через відсутність коштів.

751167156
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.