Новини райдержадміністрації

Чи запрацює басейн до Нового Року?

До закінчення 2013-го залишилось лише декілька місяців, а критий басейн у Сокальській школі-інтернаті, який би мав запрацювати у цьому році, і якого так чекають хворі на сколіоз діти, ще не добудований. Це, а також будівництво дитячого садка у селі Сілець, викликає стурбованість у керівництва райдержадміністрації. Тож голова РДА Наталія Карташова провела нараду з цих питань.

Будівництво басейну, як зазначила директор школи-інтернату Ольга Зигмунд, розпочали у 2010 році. На той час його вартість складала майже 7 млн. грн., а нині – вже 8. Використали лише 4 млн. грн.

– Зроблено вже багато: будинок накритий, обкладений пінопластом, поштукатурений, в деяких місцях зроблено навіть обмостку; всередині є досить гарний басейн для купання. Залишилось найголовніше – поштукатурити, обкласти все плиткою, – зазначила Ольга Степанівна. – Найбільша проблема з електрикою – треба або нову підстанцію, або поставити потужнішу техніку. Зараз будівництво призупинене, бо перед фірмою «Еталон» Львів має велику заборгованість і до того часу, поки вона не отримає аванс, роботи не продовжуватиме.

Як підкреслив Сілецький сільський голова Ярослав Годісь, місцевий дитячий садок на 90 місць розпочали будувати у 2011 році. Освоєно 1,5 млн. грн. Будівля вимурувана, перекрита плитами, почали її накривати. У цьому році змушені зробити перерахунок кошторису, бо підрядник, у зв’язку із зростанням цін, відмовився продовжувати роботи. Вже перерахували кошторис, провели новий тендер, зараз документи на проплату лежать у казначействі. Тобто така сама ситуація, як і з басейном: з державного фонду регіонального розвитку на продовження будівництва дитсадка виділили 1 млн. грн., на завершення будівництва критого басейну – 3,6 млн., але підрядники не можуть отримати гроші.

Наталія Карташова підкреслила, що замовником цих робіт є управління капітального будівництва Львівської ОДА. На жаль, в будівництві обох об’єктів беруть участь фірми, які не мають обігових коштів, і ми стаємо заручниками цієї ситуації. За результатами наради будуть готувати лист голові обласної адміністрації: або нехай розривають угоду з цими будівельними фірмами і оголошують новий тендер, або нехай стимулюють роботу казначейства, щоб вони отримали аванс. Якщо все добре організувати, то до кінця року басейн можна запустити.

Що ж, хочеться, щоб було саме так: щоб і сілецька малеча, і школярі якнайшвидше отримали довгоочікувані дитячий садок та критий басейн.

Валентина БЛУДОВА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.