Головна / Новини райдержадміністрації / У Сокалі засідав форум місцевого розвитку

У Сокалі засідав форум місцевого розвитку

На виконання розпорядження № 114 від 13 березня 2013 р. голови райдержадміністрації Н. Карташової під головуванням заступника голови районної ради, співголови координаційного комітету В. Чуба відбулося засідання форуму місцевого розвитку.

У ньому взяли участь члени координаційного комітету ФМР, запрошені голови місцевих рад та представники головних розпорядників коштів: відділи освіти та культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігії Сокальської РДА, які в цьому році реалізовують проекти ЄС/ПРООН та є переможцями обласних конкурсів мікропроектів. Про інші цікаві проекти ви можете дізнатися на порталі – акутальні новини про Львів та Львівщину.

На засіданні заслухали інформацію про хід реалізації проектів, проблеми, що виникають у роботі. Відзначено роботу, яку провели громадські організації та територіальні громади Волсвинської, Ванівської, Варязької сільських рад, вони активно реалізують проекти ЄС/ПРООН. Громадська організація "Світанок" Волсвинської сільської ради має подати у київський офіс проекту остаточний звіт про його завершення. Необхідно активізувати роботи капітальних ремонтів ФАПу с. Глухів та даху дитячої дошкільної установи с. Варяж. У Тартаківській сільській раді відбувся конкурс, на якому визначили підрядника виконання робіт по мікропроектній пропозиції "Реконструкція вуличного освітлення в
с. Тартаків з використанням енергозберігаючих засобів". Ведуться роботи в школах, що стали переможцями обласного конкурсу мікропроектів з енергозбереження в галузі освіти: Сокальській гімназії імені О. Романіва, Великомостівській та Сілецькій ЗШ І-ІІІ ступенів, Борятинському та Ванівському НВК І-ІІ ступенів.

 В обговоренні звернули увагу на незадовільне фінансування місцевими бюджетами, в той же час фінансування від партнерів: громадських організацій, територіальних громад інших спонсорів набагато краще. Обговорили можливі механізми пришвидшення бюджетного співфінансування.

Координаційний комітет прийняв рішення активніше реалізовувати проекти, сприяти проходженню бюджетного співфінансування, мобілізувати всі зусилля з метою забезпечення повної реалізації проектів в районі до кінця 2013 р.

Адже, забезпечивши співфінансування на рівні місцевих та районного бюджетів, район додатково отримає понад 1,5 млн. гривень з інших джерел фінансування та будуть вирішені нагальні проблеми соціального розвитку територіальних громад району.

Віталій ГАМАДИН,
студент факультету журналістики Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen − nine =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!