Новини райдержадміністрації

За 2018 рік на 26 відсотків зріс обсяг реалізованої продукції Сокальського району в порівнянні з минулим роком

26 березня відбулося засідання Колегії Сокальської райдержадміністрації, яке провів заступник голови РДА Микола Поліщук. На порядку денному були наступні питання: про підсумки роботи територіально-господарського комплексу та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району за 2018 рік; про виконання бюджету Сокальського району за 2018 рік; про відбір громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України.

Доповідаючи по першому питанню, начальник відділу економічного розвитку, промисловості та інвестицій РДА Наталія Лагода зазначила, що у 2018 році промислові підприємства району реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 4227,3 млн.грн., що на 26,5% більше проти відповідного періоду торік. Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу становив 45,8 тис.грн (в області – 39,8 тис.грн). За цим показником район посів 10-те місце в області.

За очікуваними фінансовими результати роботи галузь сільського господарства прибуткова, очікується одержати 83.0 млн.грн прибутку , з рівнем рентабельності 27.4 %.

У 2018 році капітальні інвестиції підприємств та організацій району становили 581,3 млн. грн (2,5% від загальнообласного обсягу). У розрахунку на одну особу у районі припало 6293 грн. інвестицій.

Обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), залучених у підприємства та організації району з початку інвестування, на 31 грудня 2018 року становив 41,3 млн.дол. США, або 4,5% від їхнього загальнообласного обсягу. За цим показником район посів 5-те місце в області.

У розрахунку на одного мешканця району припало 449,8 дол. США прямих іноземних інвестицій (у середньому в області – 367,8 дол. США). За цим показником район посів 8-ме місце в області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.