Головна / Новини райдержадміністрації / Розроблено два проекти для будівництва сонячних електростанцій на Сокальщині

Розроблено два проекти для будівництва сонячних електростанцій на Сокальщині

Днями відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Сокальської райдержадміністрації.

На розгляд були подані п’ять проектів детальних планів території (ДПТ).

З метою розташування адмінбудинку Реклинецького лісництва з лісовим розсадником по вул.Черешня в с.Реклинець на замовлення Реклинецької сільської ради було розроблено детальний план території.

На території с.Сілець містобудівною документацією було запропоновано розташування групи індивідуальної житлової забудови на прис. Гостинець.

Для визначення прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку по вул.Шевченка в м.Великі Мости було представлено для розгляду відповідний детальний план території.

На підставі розпоряджень голови Сокальської райдержадміністрації було розроблено два проекти ДПТ для будівництва сонячних електростанцій за межами населених пунктів м.Великі Мости по вул.Львівській та на території Ванівської сільської ради.

Членами архітектурно-містобудівної ради було прийнято рішення окремо по кожному проекту. Після врахування розробниками містобудівної документації окремих зауважень, чотири документації рекомендовано до затвердження та одну на доопрацювання та повторний розгляд ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

8 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!