Головна / З сесії райради / 24 сесія Сокальської районної ради завершила роботу

24 сесія Сокальської районної ради завершила роботу

12 грудня завершила свою роботу 24 сесія Сокальської районної ради 7 демократичного скликання. В її ході депутати внесли зміни у різні програми, які стосуються Сокальського районного сектору ГУ ДСНС у Львівській області, КП «Сокальська районна друкарня», центру надання адміністративних послуг, програми «Національно-патріотичного виховання молоді та її підготовки до служби в Збройних Силах України».

В ході розгляду питання про реалізацію Закону України «Про освіту» у закладах освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району йшлось про обов’язковість оприлюднення на сайтах навчальних закладів інформації про школу.

24 сесія Сокальської районної ради завершила роботуНа прикладі Поторицької школи, яка серед кращих впоралась із цим завданням та оприлюднила всю необхідну інформацію, присутні побачили, як виглядає сайт школи, яку інформацію можуть побачити батьки. Проте, не всі керівники змогли це зробити вчасно і саме їх запросили на засідання, щоб дізнатись у чому причина і при необхідності надати допомогу. В більшості всі виступаючи наголошували, що немає спеціалістів, які б могли обслуговувати сайти. В основному це роблять вчителі у свій вільний час. Також для наповнення сайту інформацією, необхідно сплачувати кошти.

24 сесія Сокальської районної ради завершила роботуВ ході сесії перед присутніми  виступали директори Карівської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дитячий садок” –  Олександра Кушнір,  директор Ільковицького НВК  Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок”  – Костюк Андрій, директор Низівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дитячий садок” Марія Грицик Стенятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дитячий садок”  –  Роман Гесик і Хлівчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів –  Іван Кобмель.

24 сесія Сокальської районної ради завершила роботуВласним досвідом щодо створення сайту та наповнення його інформацією поділилась і районний депутат, директор Стаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирослава Ігнатюк. Вона теж додала, що тут основна проблема – це відповідні спеціалісти та кошти, які треба сплачувати за його обслуговування.  Сайт вони створили давно, але попрацювавши рік, його розробники почали вимагати оплати.

Підбив підсумки обговорення цього питання голова СРР Микола Пасько. Він запропонував допомогу райради тим керівникам, які до 15 грудня так і не зможуть оприлюднити на сайтах шкіл всю необхідну інформацію. В такому випадку це тимчасово зробить районна рада,  поки не буде вирішена проблема. Він також запропонував Мирославі Ігнатюк на наступний рік підготувати відповідну програму.

В результаті сесія районної ради вирішила: інформацію керівників закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району про реалізацію Закону України «Про освіту» у закладах освіти взяти до відома. Зобов’язати керівників закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району:до 15.12.2017 року у повному обсязі виконати статтю 30 ЗУ «Про освіту» в частині прозорості та інформаційної відкритості закладу освіти.

Сокаль FM

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eleven − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!