З сесії райради

25 грудня почала свою роботу третя сесія Сокальської районної ради

Розпочалась вона традиційно – виконанням Славня.

Голова районної ради Микола Пасько запропонував хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого в зоні проведення АТО мешканця села Завишень Олега Галатюка.

На порядок денний було винесено 22 питання, основні з них  про районний бюджет на 2016 рік та про затвердження загальнорайонних програм соціального напрямку.

У зв'язку з тим, що Державний бюджет України прийняли над ранок 25 грудня, депутати для консультації попросили виступити начальника фінансового управління Сокальської РДА Галину Леонову. Вона зазначила: "Проект бюджету, який пропонується на розгляд сесії, по суті міняється кардинально по всіх показниках. Тому, вважаю, що його не доцільно розглядати на сьогоднішній сесії".

Після цього депутати внесли зміни щодо порядковості розгляду окремих питань.

Далі народні обранці заслухали доповідь начальника управління соціального захисту населення РДА Володимира Огінського про загальнорайонні програми соціального напрямку на 2016 рік: програму соціального захисту окремих категорій населення; програму фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів та програму фінансової підтримки громадської організації Благодійного фонду "Карітас"Сокаль. Їх підтримали в цілому, але без коштів.

Депутати вирішили зробити перерву у роботі сесії, щоб вшанувати пам'ять нашого земляка Олега Галатюка. 

Оскільки, бюджетні питання розглядатимуться на наступному пленарному засіданні, прийнято рішення продовжити роботу сесії орієнтовно 12 січня.

Юлія СОРОЧУК.

Фото автора.

Бюджет прийматимуть у січні, а тим часом

Микола ПАСЬКО, голова районної ради:

– Питаю себе: скільки? СКІЛЬКИ потрібно ще життів молодих синів України для того, аби відвоювати право ЖИТИ на своїй землі? Аби відступив той жахливий морок в очах наших матерів? Два дні тому зайшли в кабінет два парубки: ми з "Правого сектора", принесли вам погану новину  загинув наш земляк, воїн ЗСУ Олег Галатюк, допоможіть забрати тіло. "Як, чому? Чому цим питанням далі мають займатися волонтери? Питаю: яка потрібна допомога?  Або гроші, або пальне. Знайшов за 2 години 230 літрів дизпалива: допомогли шахтарі, адміністрація, депутати райради. Організаційними питаннями займався в. о. голови РДА Анатолій Василишин (дякую йому). Районна рада надала 10 тис. грн. родині героя (з коштів, які зібрала сокальська громада). Сьогодні сесія районної ради. Щойно розпочали, надходить звістка, що привезли тіло Олега Галатюка, буде похорон. Одностайно вирішили перенести розгляд питань і вшанувати земляка. Депутати нашвидкоруч зібрали 2,5 тис. грн. для сім'ї. На похороні  близько тисячі людей. Чимало отців, почесна варта, військовий оркестр, залп з карабінів. Мама Олега молода ще жінка, бо ії сину  лише 29! У візку  тримісячне маля, тата побачить лише на фото. Що сказати матері? ЩО СКАЗАТИ? "Дякую ВАМ за сина!!! Він  воїн, він  герой!" Вклоняюсь мамі Олега. Сам прошу: "Господи, допоможи! Не дай з'явитись сльозі!" "Сьогодні ВИ втратили рідного сина, але віднині всі хлопці у солдатській формі  Ваші сини!" Не забуваймо своїх матерів, просімо у них пробачення. За все! Вічна Слава Герою!  

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.