Головна / З сесії райради / Будьмо готовими до захисту незалежності України!

Будьмо готовими до захисту незалежності України!

3 березня відбулася XXX позачергова сесія VI скликання Сокальської районної ради. У порядку денному важливе питання – "Про звернення до українського народу та жителів Автономної Республіки Крим".

Про заходи, які проводять на території району представники силового блоку, депутатам доповіли військовий комісар Сокальсько-Червоноградського ОВК підполковник Микола Лисак, начальник РВ УМВСУ Володимир Спічак, співробітник Червоноградського міського відділу СБУ у Львівській області Віталій Кіркота, прокурор району Андрій Манькут. М. Лисак, зокрема, наголосив, що вже понад 150 осіб звернулися з проханням відправити їх до війська для захисту територіальної цілісності України, наголосив на низці аспектів щодо мобілізації.

Заступник голови районної ради Володимир Чуб зачитав Звернення, які прийняла Львівська обласна рада 2 березня – до українського народу, а також до жителів Криму, а від районної ради – до жителів Сокальщини.

Депутат Василь Бойко підкреслив, що на Майдані боролися разом за свободу, відстоювали незалежність люди зі сходу та півдня, заходу та півночі нашої держави, скинули внутрішнього ворога, як на арені з"явився зовнішній – Росія.

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи звернення депутатських фракцій Сокальської районної ради – політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", Конгресу українських націоналістів, політичної партії "За Україну!", Всеукраїнського об'єднання "Свобода", Сокальська  районна рада Львівської області підтримала звернення Львівської обласної ради до українського народу та звернення Львівської обласної ради до жителів Криму від 2 березня 2014 року, а також звернулася до громади Сокальщини. За проголосувало 64 депутати.

Депутат Сергій Касян вніс пропозицію, щоб звернутися до Верховної Ради України щодо денонсації харківських угод і вступу нашої держави до НАТО, яку також підтримали народні обранці.

У "різному" депутати Олег Кожушко, Богдан Шклянка, Ігор Дацюк говорили про роботу перевізників, політичні рішення районної ради щодо заборони КПУ та Партії регіонів, про використання коштів, які надійшли до Штабу національного спротиву.

Василь СОРОЧУК.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seventeen + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!