З сесії райради

Буде співпраця – буде результат

1 березня голова Сокальської районної державної адміністрації Олег Пелих прозвітував про виконану роботу у 2015-му році та розповів про перспективні плани на цей рік. На звіті був присутній заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний. Олег Пелих розповів про те, що зроблено за минулий рік в усіх галузях районної інфраструктури: промисловості, сільському господарстві, економіці, освіті, охороні здоров’я, культурі, спорті, житлово-комунальному господарстві, соціальному захисті… Він відзначив позитиви та звернув увагу на проблеми. Зокрема, підкреслив, що найбільш наболілим питанням є дороги, які в край аварійному стані. Олег Пелих запевнив, що у цьому році надаватиме пріоритет у роботі ремонту доріг, впорядкуванню перевезень у Сокальському районі, залученню інвестицій.

Голова РДА Олег Пелих та заступник голови ОДА Юрій Підлісний відповіли на запитання. Очільник Сокальщини наголосив, що докладе всіх зусиль, щоб район мав поступ в усіх напрямках соціально-економічного розвитку.

Присутні обговорили також проблемні питання у районі, зокрема, йшлося про децентралізацію, залучення інвесторів, участь в мікропроектах, контроль за перевезенням важковагового габаритного транспорту, які нищать дороги, реформування вугільної галузі.

Свої думки, зауваження та побажання до роботи очільників району та області висловив народний депутат України Олег Мусій. Він запевнив, що готовий для блага громади і розвитку Сокальщини до конструктивної співпраці з керівниками району та області. Народний депутат наголосив, що, на жаль, не всі наболілі питання можна вирішити на місцях. 

У свою чергу Юрій Підлісний зазначив, що в галузі освіти Сокальщина вирізняється на фоні 20 районів, і хотів би, щоб в інших галузях було так само. 

Наостанку заступник очільника ЛОДА побажав громаді та голові РДА Олегу Пелиху плідної співпраці між владою, громадськістю та народними обранцями, яким сокальчани довірили представляти свої інтереси. Тоді буде результат.

Любов ПУЗИЧ.

      

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.