Головна / З сесії райради / Перейматимуть досвід у поляків

Перейматимуть досвід у поляків

Нещодавно в Томашові (Республіка Польща) з ініціативи керівника Агенції підтримки підприємництва Марціна Регуліча та директора Сокальської Агенції регіонального розвитку Ганни Костюк відбулася робоча зустріч представників громадських організацій Сокальщини, Червонограда, Соснівки, Кам'янки-Бузької з активістами громадських організацій м. Томашів.

Члени громадських організацій зустрілися, щоб налагодити контакти, для пошуку партнерів у спільній роботі та реалізації транскордонних ініціатив. Керівник Агенції розвитку підприємництва у м. Томашів Марцін Регуліч запропонував розробити спільний проект в рамках програми РІТА ("Region Transition"), який передбачає різні заходи для громадських активістів: підвищення рівня знань, кваліфікації, навчання працювати із партнерськими організаціями із Польщі. Після завершення зустрічі представники організацій доопрацьовували проект та подали заявку, що в майбутньому може стати хорошою платформою для співпраці між найближчими прикордонними містами.

Польські організації готові поділитися досвідом підготовки та написання міжнародних проектів, практичним досвідом організацій, які працюють в сфері охорони здоров'я, культури, медицини, консалтингу, туризму, екології, енергозбереження. Нині на базі Сокальської Агенції регіонального розвитку формується база даних громадських організацій, які шукають партнерів для співпраці, в т. ч. із Польщі. Громадські організації та активісти можуть долучитися, надіславши повідомлення на електронну адресу agencijasokal@i.ua із позначкою "партнерство ГО".

База даних формується з метою залучення активістів до дводенного міжнародного форуму громадських організацій та інституцій, який відбудеться у червні цього року у Томашові.

В рамках дводенного форуму члени громадських організацій матимуть змогу взяти участь у цікавих дискусіях із представниками міжнародних фондів, міністерства закордонних справ, посольства України в Польщі, експертами, налагодити контакти із польськими громадськими організаціями, які займаються подібною діяльністю.
Важливо розвивати партнерську співпрацю, це сприятиме зближенню жителів прикордонних регіонів та дасть змогу залучати додатковий фінансовий ресурс для розвитку регіону.

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!