З сесії райради

Делегація з Сокальського району відвідала конференцію «Єврорегіон Розточчя» в Томашів-Любельському

7 лютого делегація з Сокальського району взяла участь у міжнародній конференції «Єврорегіон Розточчя – можливість для розвитку польсько-українського кордону», яка відбувалась в місті Томашів-Любельський (Республіка Польща).

У її складі були заступник голови Сокальської райради Василь Бойко та виконавчий директор Асоціації рад Сокальщини, депутат районної ради Віктор Притулко. Очолював делегацію голова Сокальської районної ради Микола Пасько.

Мета конференції: обговорити можливість створення заповідника «Розточчя», визначити наміри та масштаби майбутньої співпраці.

В ході заходу війти та бурмістри гмін сусідніх повітів, а також їхні старости підписали лист про намір створити «Єврорегіон Розточчя», який стане потужним імпульсом для розвитку туризму та природних цінностей польсько-українського резервату. Також, це дасть поштовх для пошуку і вирішення багатьох цікавих природоохоронних, соціальних, історико-культурних проектів, які позначаться на стані збереження лісів, об’єктів історії, культури та архітектури, благоустрою сіл і міст, сприятиме розвитку місцевого підприємництва та територіальних громад.

Одним із аргументів для створення такого простору було рішення міжнародної групи експертів ЮНЕСКО створити транскордонний біосферний заповідник “Розточчя”. Делегація з Сокаля відвідала конференцію «Єврорегіон Розточчя» в Томашів-Любельському

Представники місцевої організації туризму «Розточчя», міста Томашова-Любельського та міста Жовква підписали договір про партнерство для реалізації проекту «Біосферний заповідник Розточчя», що реалізовується в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

 

 Делегація з Сокаля відвідала конференцію «Єврорегіон Розточчя» в Томашів-Любельському На завершення поїздки делегація Сокальщини відвідала «Архіпелаг Розточчя» – навчально-розважальний заклад, який наразі будується в Буді, де представлені інноваційні технології віртуальної та доповненої реальності, а також парк мініатюр Бордерланд.

 Делегація з Сокаля відвідала конференцію «Єврорегіон Розточчя» в Томашів-Любельському

 Делегація з Сокаля відвідала конференцію «Єврорегіон Розточчя» в Томашів-Любельському

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.