Головна / З сесії райради / Голова Сокальської районної ради зустрівся із громадою сіл Перв’ятич та Спасова

Голова Сокальської районної ради зустрівся із громадою сіл Перв’ятич та Спасова

Голова Сокальської районної ради провів прийом громадян у Перв’ятицькій сільській раді.

24 жовтня, у п’ятницю, голова Сокальської районної ради Микола Пасько із робочим візитом відвідав Перв’ятицьку сільську раду, де провів прийом громадян вищезгаданої громади.

Серед питань, які турбували громаду були питання освіти, інфраструктури та культури. Зокрема освітян цікавило питання опорних шкіл та господарювання у школі за новим “Законом про освіту”. Вчителів турбувало питання збереження школи І-ІІ ступеня, при опорній школі, адже Спасівська ЗШ І-ІІст. має хорошу наповнюваність.

Наріжним каменем у громаді є стан доріг. Голова сільської ради Богдан Сорока наголосив, що разом із депутатом районної ради, Стефанією Мединською зверталися із листами у Сокальську райдержадміністрацію та Сокальську районну раду, щоб дорогу Перв’ятичі-Спасів включили до переліку ремонту доріг. “Своїми силами та силами місцевого бюджету вдалося відремонтувати кілька комунальних доріг, про те дороги, які належать службі автомобільних доріг в край поганому стані” – наголосив голова Перв’ятицької сільської ради Богдан Сорока.

Також жителі сіл Перв’ятич та Спасова жалілися на стаціонарний зв’язок. “Телефони не працюють, а квитанції за них приходять регулярно” – зазначають жителі громади.

Також громада сіл Перв’ятичі та Спасів шукає вирішення питання із народними домами, які потребують капітального ремонту. У Перв’ятичах Народний дім потрібно неодмінно перекрити, та замінити три вікна у бібліотеці, а от у селі Спасів, народний дім потрібно будувати (стан старого на фото).
Голова районної ради зустрівся із громадою сіл Перв'ятич та Спасова

Громада звернулася до голови Сокальської районної ради за допомогою та сприянням вирішення нагальних проблем у громаді.

В свою чергу, голова районної ради Микола Пасько зазначив, що: “Потрібно визначити пріорітет громади і цільово працювати над ним. Лише тоді буде результат”.

Результати спільної праці, після прийому громадян, показав сільський голова Богдан Сорока, директор Спасівської школи Андрій Віра та завідувач дитячого садка Лариса Ковальчук.

Голова районної ради зустрівся із громадою сіл Перв'ятич та Спасова Голова районної ради зустрівся із громадою сіл Перв'ятич та Спасова

Голова районної ради зустрівся із громадою сіл Перв'ятич та Спасова Голова районної ради зустрівся із громадою сіл Перв'ятич та Спасова

Як згодом виявилось школа має потребу на заміну комп’ютерів та частини підлоги у коридорі, а у садочку нагально потрібно ремонтувати стелю у молодші групі. На ці об’єкти керівники проситимуть гроші у району та спробують свої сили у обласному конкурсі мікропроектів, який стартує вже цьогоріч.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

10 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!